Sociálna sieť Facebook obsahuje zabudnutú funkciu, pomocou ktorej môžeš získať prístup k obsahu, ktorý by si za normálnych okolností nemal vidieť. A my ti prezradíme, ako na to.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spomínaš si ešte na Graph Search? Táto funkcia bola predstavená v roku 2013 ako nový vyhľadávací nástroj Facebooku. Okrem iného ale používateľom umožňoval aj pristupovať k obsahu, ku ktorému by si sa za normálnych okolností nedostal.

Zabudnutá funkcia skrýva poklad

facebook
Zobraziť celú galériu (2)
Screenshot / StalkScan

Nenechaj si ujsť
Útočníci opäť terorizujú Facebook. Tentoraz zneužili funkciu, o ktorej vie len málo ľudí

Graph Search už síce viacmenej zanikol, no k jeho skrytému pokladu sa dá stále dostať. Pre tento účel vznikla stránka StalkScan.com. Stačí na nej vložiť URL adresu facebookového profilu a tvoje „špehovanie“ sa môže začať. Od tejto chvíle máš prístup k takmer všetkým fotografiám, videám, príspevkom, navštíveným miestam či udalostiam, ku ktorým by si sa bežným spôsobom nedostal.

Nie je to porušovanie podmienok

Najlepšie na tom je, že takýmto spôsobom prezerania príspevkov neporušuješ žiadne podmienky Facebooku. Všetky tieto príspevky sú každému k dispozícii, no stránka StalkScan iba sprostredkúva ich jednoduchšie hľadanie. Pokiaľ by si si teda chcel detailnejšie pozrieť profil svojej tajnes lásky alebo niekoho iného, už vieš, akým smerom vedie cesta.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
29%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.