Ako sme ťa prednedávnom informovali, v digitálnych obchodoch práve prevládajú zimné výpredaje. Všetci sa zhodneme na tom, že tieto Vianoce výpredajový ošiaľ vyhráva Epic Games s jeho každodennou rozdávačkou hier. Ak si pohneš, ešte stihneš vynikajúcu logickú záležitosť The Talos Principle.

Žijeme v dobe, kde vďaka digitálnym distribútorom hier dokážu aj malé herné štúdia v tak nepriateľskom prostredí herných korporátov preraziť. Keďže Chorváti boli predtým známy akčnou sériou Serious Sam, ktorá aj napriek nepopierateľným úspechom upadla do zabudnutia, štúdio Croteam sa v roku 2014 rozhodlo vydať menší logický titul s názvom The Talos Principle.

V hre sa vžiješ do robota so značne ľudským podvedomím, len aby si mohol prechádzať svetom inšpirovaným gréckou mytológiou za pomoci riešenia viac ako 120 hádaniek. Hra je postavená na konfrontácií starovekej mytológie s moderným aspektom robotov a predmetov, ktorými hráč interaguje. The Talos Principle sa takisto vyznačuje vynikajúcim, filozoficky naplneným príbehom.

Nenechaj si ujsť
Posledný klinec do rakvy najhoršej hry roka: Hráčom miznú predmety, na vine sú hackeri

Ako spomíname na začiatku, hra je momentálne dostupná skrz Epic Games Store. Pohni si ale, The Talos Princple už čoskoro nahradí ďalšia vynikajúca hra dostupná zadarmo na celý deň. Táto akcia trvajúca spolu 12 dní skončí už 1. januára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom