Od predstavenia nového Cybertrucku už uplynul nejaký ten týždeň a zrejme všetci dobre vieme, ako táto prezentácia dopadla. Rozbité nerozbitné okná prekvapili aj samotného Muska, ktorý sa však nedávno znova rozhodol ukázať tento pick-up verejnosti. Elon Musk so svojou priateľkou, hercom Edwardom Nortonom a pár priateľmi ukázali Cybertruck aj pred očami prekvapených ľudí v Malibu, informuje TMZ.

Pre fanúšikov Tesly bol 22. november veľkým dňom, kedy spoločnosť odhalila svoj elektrický pick-up, na ktorý tak dlho upozorňovala. Cybertruck vtedy oficiálne ukázal kontroverzný dizajn, ktorý rozdelil ľudí na dva tábory.

Jedni si ho zamilovali a tí druhí si z neho začali uťahovať. Pick-up Tesly sa rýchlo stal terčom posmechu aj na internete, kde na jeho účet vznikalo množstvo vtipných obrázkov a poznámok.

Cybertruck sa znova ukázal na verejnosti

Muskovi navyše nevyšla ani demonštrácia odolnosti skla v oknách tejto novinky. Po vyše 2 týždňoch sa však rozhodol vytiahnuť jeden z prototypov pick-upu, aby sa v ňom spolu so svojimi známymi previezol po Malibu. Cieľovou destináciou bola v tomto prípade japonská reštaurácia, ktorú navštevujú mnohé celebrity, no tentokrát si najväčšiu pozornosť všetkých pritiahol práce Cybertruck.

Ešte v ten deň bol pritom pick-up spozorovaný neďaleko medzinárodného letiska v Los Angeles, informuje Tesmanian. Zatiaľ čo bol teda jeden prototyp Cybertrucku zrejme testovaný pri letisku, na druhom sa prevážal CEO Tesly po Malibu. Pri tejto príležitosti ukázal Elon Musk detaily tohto vozidla aj hercovi Edwardovi Nortonovi.

Nenechaj si ujsť
Američan chce použiť Teslu Cybertruck ako kľúčovú súčasť svojho jedinečného domu

Nie je to však poprvýkrát, čo sa tento pick-up odhalil na verejnosti a už v predchádzajúcich dňoch sme mali možnosť vidieť túto novinku aj v bežnej premávke. Rozhodne ho medzi ostatnými autami a bežnými pick-upmi nikto neprehliadol. Musk sa tak s priateľmi prevážal v novom Cybertrucku, ako keby už bol oficiálne dostupný.

Z pozornosti, ktorú toto vozidlo všade púta, si zrejme ťažkú hlavu nerobil. Treba však podotknúť, že oficiálna produkcia elektrického pick-upu Tesly by mala začať až o 2 roky a v prípade verzie s 3 elektromotormi si počkáme ešte o rok naviac.

Zákazníkov chce spoločnosť prilákať aj na extrémne nízku zálohu, ktorá činí len 100 dolárov. Cena Cybertrucku pritom začína od zhruba 36 600 € v základe a vyšplhá sa na 63 000 € v prípade najvýkonnejšej verzie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom