Doogee F3 v limitovanej edícii so Snapdragonom 810, 4 GB RAM a cenou 310 eur!

Čínsky výrobca Doogee v súčasnosti chystá niekoľko nových smartfónov, medzi ktorými sa nachádza aj model Doogee F3. Podľa vyjadrenia spoločnosti nespĺňa nároky dnešných top modelov a tak spoločnosť pripravila vylepšenú verziu v limitovanej edícii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

A pravdu povediac, jedná sa naozaj o vylepšenú verziu so špičkovou výbavou. Výkon obstaráva Snapdragon 810 v spojení so 4 GB operačnou pamäťou RAM. Túto dvojicu žrútov výkonu sa snaží uživiť batéria s kapacitou 3100 mAh. Pastvou pre oči je displej s 2K rozlíšením, ktoré sa rozprestiera na 5 palcovej uhlopriečke. Pre používateľa je pripravené úložisko s kapacitou 32 GB. Túto výbavu zastrešuje Android vo verzii 5.1. Fanúšikovia kvalitných fotografií sa tiež potešia, nakoľko F3 ponúkne 21 MPx zadnú kameru s mnohými softvérovými vylepšeniami. Prednú stranu tvorí 8 MPx fotoaparát.

Doogee F3 limited

Dooge F3 v limitovanej edícii bude dostupný pravdepodobne v októbri za skvelú cenu 310 €. Veľkým lákadlom pre dizajnových fajnšmekrov bude vymeniteľný zadný kryt, ktorý príde s imitáciou dreva.

Zdroj: Doogee.cc

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Jakub

    to len cloveku pokazite radost, ked na konci vidim oktober :(( :D

  • Michal

    Dooge F3 v limitovanej edícii bude dostupný pravdepodobne v októbri za cenu skvelú cenu 310 €. // Poprosím trošku viac čítať po sebe