banner-redmi-note2
Nové Nexusy pre tento rok, ako iste viete, vyrobí dvojica gigantov, LG a Huawei. V prípade LG to bude repete za model spred dvoch rokov, no čínskeho giganta Huawei čaká slávnostná premiéra.   

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podrobné špecifikácie si už nemusíme opakovať, nakoľko všetko nájdete v našich podrobných článkoch k jednotlivým modelom, no dnes sa predsa ešte nejaké tie informácie objavili. Nové detaily hovoria o tom, že najsilnejší model Huawei Nexus 6P príde s novým typom napájacieho konektora USB Type-C a interným úložiskom, ktoré bude mať maximálnu kapacitu až 128 GB. Dnešný článok však súvisí s únikom cien nových Nexusov. Ak ste pri pohľade na špecifikácie predpokladaly veľmi vysoké ceny, máme pre vás dobré správy. “Slabší“ model LG Nexus 5X so 16 GB interným úložiskom začne s cenovkou na úrovni 337 € a výkonnejší brat, Huawei Nexus 6P s 32 GB úložiskom príde s cenou okolo 445 €.

Motorola Nexus 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


nexus-5x-1
Tieto ceny samozrejme platia iba pri oficiálnom obchode Google Store, no je tu veľká pravdepodobnosť, že do svojej ponuky ich zaradia aj väčšie celosvetové e-shopy. My Slováci si na dostupnosť budeme musieť hodnú chvíľu počkať, no tí netrpezlivejší určite nájdu spôsob, ako získať novinky zo zahraničia. Podrobný článok o LG Nexus 5X si môžete prečítať na tomto odkaze, Nexusu 6P od Huawei sme sa zasa venovali v tomto článku.

Zdroj: Droidlife.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP