Nexus 6P od Huawei sa ukazuje vo svojej plnej kráse na kvalitnom rendri

banner-honor7
Do predstavenia nového zariadenia s názvom Nexus ostáva už len niekoľko dní. Ako už býva zvykom, práve v týchto dňoch je čas na špekulácie. Doposiaľ sa viedli debaty o vzhľade krabíc, v ktorých budú Nexus 5X a 6P predávané. Týmito špekuláciami sme sa dostali k potvrdeniu oficiálnych mien  oboch pripravovaných zariadení. Ako však budú vyzerať samotné smartfóny?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Momentálne máme vo vysokom rozlíšení k dispozícii obrázok nového Nexus 6P, podľa ktorého môžeme usúdiť, že nové zariadenie bude totožné s tým, ktoré sme mohli vidieť vďaka únikom z minulých týždňov.

Motorola Nexus 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nexus 6P, vytvorený spoločnosťou Huawei, bude z dvojice nových smartfónov ten väčší. Očakáva sa 5,7″ Quad HD displej. Predná strana vyzerá už na prvý pohľad zaujímavo, keďže je horný rámček symetrický s dolným. Dvojica reproduktorov na prednej strane výrazne pripomína Nexus 6.

Za povšimnutie stojí taktiež aj zadná strana zariadenia. Rovnako ako na predchádzajúcich únikoch, aj tu je viditeľný vystupujúci čierny pruh, ktorý obsahuje fotoaparát a blesk. Presný význam tejto vystupujúcej časti doposiaľ nie je známy, no dúfame, že sa nejedná len o nekoncepčnú dekoráciu. Poslednou, no dosť podstatnou súčasťou zadnej strany zariadenia, je snímač odtlačkov prstov.

Huawei Nexus 6P bude zrejme poháňať Snapdragon 810 a ponúkne 32 GB, 64 GB alebo 128 GB vnútornej pamäte. Výrobca taktiež prešiel na nový štandard, USB Type-C. Niektorí z vás možno nebudú považovať Nexus 6P za atraktívny telefón, no najlepšie bude prehliadnuť si ho „naživo“.

Zdroj: AndroidPolice.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.