Už len pár dní nám ostáva do oficiálneho predstavenia smartfónu Xiaomi Mi MIX 2S, ktoré sa odohrá 27. marca. V súvislosti s týmto zariadením sa objavovalo v posledných týždňoch množstvo špekulácií. Väčšina sa pritom zaoberala výzorom novinky od Xiaomi, teraz už máme aj oficiálny pohľad.

Nové promo fotografie s účasťou Xiaomi Mi MIX 2S a s ambasádorom značky, Wu Yifanom, zverejnil čínsky výrobca priamo na svojom oficiálnom Weibo účte. Konečne tak máme oficiálny pohľad na očakávanú novinku od Xiaomi.

Fotografie nám odhaľujú, že dizajn ani tretieho smartfónu zo série Mi MIX sa veľmi meniť nebude. Aj keď sa istý čas hovorilo, že predný fotoaparát si nájde miesto v pravom hornom rohu, či dokonca, že Xiaomi prinesie aj výrez podobný iPhone X, nič z toho sa nedeje. Predný snímač tak opäť nájdeme v dolnom rámiku, kde presne však stále nie je jasné. Niektoré špekulácie už naznačujú v porovnaní s Mi MIX 2 aj jeho posunutie viac do stredu.

Výraznejšie zmeny pod kapotou

Výraznejších zmien sa však ale zrejme dočkáme vo vnútornej výbave. Očakáva sa nový Snapdragon 845, 8 GB RAM a v hre je aj vnútorné úložisko so 256 GB. Už dlhšie sa hovorí aj o zlepšení v oblasti schopností zadného fotoaparátu. Dočkáme sa duálnej kamery s využitím umelej inteligencie? No a vo výbave má byť ešte bezdrôtové nabíjanie či 3400 mAh batéria.

Oficiálne predstavenie Xiaomi Mi MIX 2S sa odohrá v Šanghaji, pričom Xiaomi prichystalo aj špeciálnu udalosť v parížskom múzeu Centre Pompidou. Od predstavenia nás tak delí už len necelý týždeň.

Nenechaj si ujsť
Exkluzívne: Navštívili sme najväčší kamenný Xiaomi obchod na svete. Takto úžasne vyzerá

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom