Xiaomi Mi MIX 2S je azda najočakávanejším smartfónom počas marca a jeho predstavenie sa k nám nezadržateľne blíži. Už 27. marca uvidíme, čo nám táto novinka prinesie, ale predbežné informácie sľubujú veľmi kvalitný smartfón. Potvrdzujú to aj najnovšie upútavky priamo od výrobcu.

Xiaomi na svojom oficiálnom účte na sociálnej sieti Weibo teraz zverejnilo ďalší teaser, ktorý zobrazuje dve ruky. Pomerne nič nehovoriaci obrázok rozpitvali používatelia dopodrobna a s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o upútavku na novú schopnosť duálneho fotoaparátu. Ide údajne o súčasné spracovanie viacerých zachytených snímkov špeciálnym procesorom zariadenia. S takouto možnosťou má dôjsť k výraznému zlepšeniu výsledných záberov, a to aj pri horšom svetle.

Táto technológia zosníma súčasne až tri snímky, z ktorých sa následne vyberie ten najlepší a zvyšné dva sa použijú na zníženie šumu a zlepšenie detailov. Ak by Xiaomi konečne implementovalo túto funkciu, fotoaparát na smartfónoch tejto značky by sa mohol dočkať túženého zlepšenia. Práve tento komponent je totiž u Xiaomi smartfónov kameňom úrazu a niekedy na konkurenciu jednoducho stráca.

Nenechaj si ujsť
Adept na najhoršie príslušenstvo roka: Sony sa strápnilo novou redukciou

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom