Telekom koncom októbra ukázal svoju vianočnú ponuku, v ktorej môžu získať okrem iného aj bezplatné dátové balíky podobne ako počas leta. Operátor začal rozdávať dáta už začiatkom novembra a získať ich môže ku svojmu paušálu každý zákazník aj v decembri. Bezplatné dáta majú vo vybraných ponukách až 30 GB a Telekom ich umožňuje získať v mobilnej aplikácií v priebehu novembra a decembra.

Zákazníci Telekomu mali počas leta možnosť využiť lákavú ponuku, ktorá im priniesla bezplatné dátové balíky. Spoločnosť sa rozhodla túto možnosť priniesť znova aj v predvianočnom období, kedy budú môcť dátové balíky s objemom od 250 MB do 30 GB získať všetci až do konca roka.

Telekom rozdáva bezplatné dáta do konca roka

Každý si môže aktivovať dáta zadarmo v aplikácii raz mesačne a platné budú len do konca konkrétneho mesiaca. Ponuka platí pre paušály ÁNO, ÁNO Biznis, Happy a Bez záväzkov. To, koľko dát zadarmo získaš, závisí od paušálu. Najviac dát si užijú klienti s ÁNO XXL, ku ktorému dostanú až 30 GB dát.

Zobraziť celú galériu (5)
Unsplash (Úprava redakcie)

V aplikácií pre Android a iOS si ich aktivuješ po kliknutí na svoj vybraný program a možnosti „Pridať“, kde nájdeš možnosť „Jednorázové dátové balíčky“ a medzi nimi bezplatný bonus s názvom Zimný balík dát. To, koľko dát od Telekomu získaš k svojmu paušálu, nájdeš v priloženej tabuľke. Takto môže dáta zadarmo získať zákazník s paušálom od Telekomu aj v decembri.

 

 

Bezplatné dáta rozdáva Telekom aj zákazníkom s programom Easy. Tí môžu v priebehu novembra a decembra získať raz mesačne 1 GB balík dát zadarmo.

Ďalšie články

Vianočná ponuka Telekomu
Telekom rozbalil vianočnú ponuku vo veľkom štýle: Obrovské množstvo dát a benefity aj pre EASY karty
Vianočná ponuka Orangeu
Toto je vianočná ponuka Orange: Dáta zadarmo pre všetkých a kompletný balík pre pestúnske rodiny v núdzi
Bezplatné dáta pre Vianocami
Vianočná dátová explózia na Slovensku: Toto sú ponuky na dáta, ktoré dostaneš zadarmo od operátorov
K paušálom nielen smartfón. Na výber sú ďalšie produkty
Vianoce 2019: Toto sú najnetradičnejšie produkty od najväčších slovenských operátorov namiesto smartfónu
Telekom
Telekom
Price: To be announced

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom