Do Vianoc ostávajú ešte dva mesiace, no už teraz môžeme byť svedkami rôznych vianočných reklamných kampaní. Pre mnohé spoločnosti je práve vianočné obdobie tým najsilnejším v roku a mobilní operátori nie sú výnimkou. Len pred pár dňami sme ťa informovali o vianočných ponukách dvoch najväčších slovenských operátorov Orange a Telekom, pričom každý z nich prichádza s niečím novým.

Operátori sa na vianočné obdobie pripravujú veľmi zodpovedne, nakoľko vedia, že o služby a produkty bude zo strany zákazníkov veľký záujem. Navyše, toto obdobie je výborné na akvizíciu nových zákazníkov, a tak niet pochýb o tom, že sa budú snažiť zaujať tým najlepším, čo môžu aktuálne ponúknuť.

Stávka na istotu v podobe dát a zariadení

Obaja operátori stavili v podstate na istotu. Ponúkajú hlavne veľkú porciu dát a finančné bonusy na nové zariadenia, pričom hlavne tieto dva faktory väčšinou u zákazníka rozhodujú pri jeho výbere. Nachádzame sa v dobe, keď sú dáta dôležité a s príchodom Vianoc bude veľký záujem aj o rôzne zariadenia, ktoré si nájdu svoje miesto pod vianočným stromčekom.

V poslednej dobe však môžeme byť svedkami toho, že mobilní operátori so zariadeniami zvyknú experimentovať. Do ponúk sa postupne dostávajú zariadenia, ktoré by sme si možno pred pár rokmi ani len nevedeli predstaviť. Jednoducho, pomerne za prijateľné ceny, sa vieš preto dostať napríklad k robotickým vysávačom, smart hodinkám, herným konzolám alebo napríklad smart kávovarom.

Orange ponúka robotické vysávače či glukomer

Orange ponúka svojim zákazníkom, okrem herných konzol Sony PlayStation 4 a Microsoft Xbox ONE S, aj elektrickú kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter, smart kameru Logitech, akčnú kameru GoPro HERO 7 či viacero druhov smart hodiniek. K dispozícii sú však aj zariadenia, ktoré si nájdu svoje miesto v tvojej domácnosti.

Zobraziť celú galériu (1)
Pixabay (Úprava redakcie)

Na výber máš napríklad smart televízor Samsung alebo robotické vysávače Samsung POWERBOT, Samsung POWERBOT (lacnejšia verzia) alebo Xiaomi MiRobot Vacuum. Medzi netradičnejšie zariadenia patrí jednoznačne Glukomer Smart, ktorý je možné spárovať a používať pomocou aplikácie.

 

Telekom zaujme hlavne smart kávovarmi

Telekome je výber zariadení o niečo rozmanitejší, nakoľko okrem herných konzol Sony PlayStation 4 PRO, či Xbox ONE X a Xbox One S, nájdeš po novom aj smart kávovary Krups Evidence a Krups Evidence Smart. Kávovary sú v ponuke operátora úplnou novinkou, pričom môžu byť zaujímavou voľbou pre mnohých zákazníkov práve vo vianočnom období. Kávovary je možné ovládať pomocou aplikácie, pričom na výber je až 15 rôznych nápojov.

Zobraziť celú galériu (1)
Unsplash (Úprava redakcie)

Aj v Telekome nájdeš robotické vysávače, no v tomto prípade ide o značku iRobot s modelmi Roomba i7 alebo Roomba 966. Okrem toho si môžeš vybrať aj elektrickú kolobežku Ninebot by Segway KickScooter ES1, smart televízor Samsung, či jednodoskový mikropočítač Raspberry Pi 4, čo je v ponuke operátora naozajstná rarita.

Telekom má tak ako aj Orange vo svojej ponuke aj viacero smart hodiniek, či fitness náramkov, ako aj viacero modelov elektrických bicyklov.

 

 

Ponuka je pestrá a je z čoho vyberať

Zákazník má na výber z množstva zariadení, ktoré sú navyše v mnohých prípadoch cenovo zvýhodnené. Orange aj Telekom ti navyše vo vianočnej kampani pridajú extra zvýhodnenia naviac, takže môžeš očakávať ešte lepšiu cenu. Ak ti to finančne vychádzať nebude, tak obaja operátori ponúkajú možnosť splátok.

Už je preto je len na tebe, či si vyberieš svoj nový smartfón, či smart hodinky alebo urobíš radosť niekomu zo svojich blízkych, napríklad kávovarom či hernou konzolou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom