Spoločnosti EA DICE stojaca za populárnou FPS hrou Battlefield 1 si pre svojich fanúšikov pripravila darček. Okrem novej kampane ‚‚Fire & Ice’’ sprístupnila operácie, ktoré si doteraz mohol hrať, len ak si mal zakúpený Premium Pass.

Battlefield 1 je hra, ktorej dej sa odohráva počas prvej svetovej vojny. Vyšla v októbri 2016 a dostupná je pre PS4, Xbox One a počítače. Nedávno vyšla nová aktualizácia, ktorá obsahovala novú operačnú kampaň Fire & Ice. Doteraz boli k dispozícií len dve prevádzkové kampane, pričom jedna bola zadarmo a tá druhá len pre držiteľov Premium Pass. Odteraz však budú dostupné pre všetkých.

Cieľom je zvýšiť počet hráčov na serveroch

Hlavný dôvod, prečo sa vývojárske štúdio rozhodlo k tomuto kroku, je fakt, že operačná kampaň Fire & Ice spája operácie z predchádzajúcich kampaní. Spoločnosť si od tohto kroku sľubuje oveľa viac hráčov na serveroch. Dokonca znížila počet bodov požadovaných na jednu operáciu z 30 000 na 25 000.

Nenechaj si ujsť!
Pri týchto gangsterských hrách som v detstve trávil hodiny. Žiadna moderná konkurencia sa im stále nevyrovná

Spoločnosť však odkazuje, že naďalej ostáva najlepšou možnosťou zakúpiť si Premium Pass. Hráči bez neho sa totiž budú tmusieť zaobísť bez niektorých vecí. Mapy budú dostupné len v režime Operations Mode, nebudú mať zbrane a vozidlá, ktoré sú v príslušných mapách a prístup k operáciám dostanú len počas aktívnej kampane. To znamená, že sa budú meniť každé dva týždne, keď sa operácie striedajú.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom