Smartfóny so svojimi rozsiahlymi možnosťami priniesli používateľom takmer nekonečné možnosti využitia. Jedným z kľúčových faktorov sú pritom dostupné aplikácie, ktoré sa do obchodov Google Play či App Store hrnú v rýchlom tempe. Slováci teraz vytvorili pomocníka, ktorý zjednoduší, urýchli a spríjemní tvoje nákupy.

Pracovný deň totiž môže byť neraz veľmi dlhý a ešte náročnejší je, ak ťa počas neho prekvapí hlad. Spoločné raňajky či olovrant s kolegami sú príjemným spestrením dňa, ktoré opäť všetkým dodajú energiu a navodia dobrú atmosféru. Lenže, určite to poznáš, je tu jeden menší problém.

Kto dnes pôjde do obchodu a čo všetko vlastne treba kúpiť? Častá otázka so zdĺhavým hľadaním odpovede. Kým každý z prítomných nahlási svoje požiadavky, hrozí úpadok morálky, no a ešte horšie to je pokiaľ výzvu nepočul ten najhladnejší kolega. Avšak, aj v tomto prípade môžu pomôcť smartfóny a jedna šikovná aplikácia.

Spoločné nákupy odteraz oveľa jednoduchšie

Shopiňo je mobilnou aplikáciou slovenských vývojárov a slúži práve na uľahčenie a zrýchlenie tvojich každodenných nákupov. Pre teba a kolegov sa skvele zíde kvôli možnosti organizovania skupín. Aplikácia vám vďaka tomu môže výrazne zjednodušiť prípravu napríklad spomínaných spoločných raňajok či olovrantov. Shopiňo pritom funguje veľmi jednoducho.

V aplikácii založíš firemnú skupinu a následne do nej prostredníctvom emailových adries či načítaním konkrétneho QR kódu pozveš všetkých kolegov a vytvoríš nákupný zoznam. Zoznam je zdieľaný medzi všetkých členov skupiny a tak môže každý do neho prispievať, či už pridaním položky, alebo, kolegami veľmi cenenou činnosťou, ich nákupom.

Dlhé čakanie a zapisovanie si požiadaviek kolegov tak skončilo a hlavne Shopiňo zjednoduší aj zdieľanie finančných prostriedkov. Stačí keď používateľ odfotí nákupný bloček a každý už uvidí, na koľko vyšli tie jeho položky z nákupu. K dispozícii majú všetci navyše aj spoločnú nástenku, kde môže každý prispieť v prípade nečakanej krízovej situácie (došla káva..), či pri nejasnosti (kedy príde ovocie?). Spoločne už určite riešenie nájdete.

Množstvo využití pre teba aj kamarátov

Shopiňo samozrejme nie je určený len pre skupinové nákupy v práci. Mimo kancelárie môžeš skupinovo organizovať aj nákupy do domácnosti či s kamarátmi pred odchodom na stanovačku. Pri individuálnom využití si do aplikácie zas môžeš nahrať klubové karty a uvoľniť tak miesto v peňaženke, alebo si prezerať aktuálne letáky obchodov a nechať sa upozorniť pri zľave obľúbeného produktu.

Shopiňo tak ponúka množstvo spôsobov na využitie. Všetky si najlepšie vyskúšaš najlepšie už priamo na tvojom smartfóne. Aplikácia je dostupná pre operačný systém Android aj iOS a o kvalite svedčí aj hodnotenie 4,3 hviezdičiek na Google Play.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP