Netflix na Twitteri zverejnil halloweensky orientované video z univerza seriálového Zaklínača, ktoré sa sústredí na ikonické príšery prvej série.

IGN si však v dvoch krátky záberoch všimlo zatiaľ nepoznané monštrá, čím sa domnievajú, že ide o rýchle záblesky z druhej série. Teórii rovnako nahráva aj znenie príspevku na sociálnej sieti:

„Veľké príšery a malé príšery, naostrite meče a zabite ich všetky…ak ich uvidíte.“

Video Netflixu podľa IGN prezrádza dvojicu, v prvej sérii nepredstavených monštier v čase 0,15 a 0,31 sekúnd. Pri prvej sa nám dostáva pohľadu na kreatúru s množstvom končatín, zatiaľ čo druhú, ľudskejšiu z nich, zdobí trojica lebiek.

Ide tak už o druhú informáciu tohto týždňa z oblasti seriálového Zaklínača. Len pred niekoľkým dňami totiž DailyMail zásobil fanúšikov početnými zábermi z natáčania.

Asi najzásadnejšou informáciou týchto fotografií je zmena nilfgaardskej zbroje, ktorej vizuál sme pred rokom kritizovali. Nové zábery odhaľujú podstatne honosnejšie vyznievajúce róby, ktoré snáď pomôžu zabudnúť na hrôzu prvej série.

Žiaľ, produkcia Zaklínača je jednou z tých, ktoré zasiahla celosvetová pandémia, a tak sme sa dočkali aj presunu premiéry, ktorá je momentálne stanovená na neurčitý dátum budúceho roka. Potešujúcu správu ale predstavuje fakt, že tretia séria je neoficiálne potvrdená, kedy čakáme na plnohodnotné stanovisko streamovacej služby.

Mimo rozširovania príbehu Geralta z Rivie v plnohodnotnom seriáli nás v najbližších mesiacoch čaká aj prequelový miniseriál The Witcher: Blood Origin, zasadený stovky rokov pred udalosti hier, respektíve seriálu.

Tomu bude sekundovať anime The Witcher: Nightmare of the Wolf, ktoré sa bude sústrediť na Geraltovho mentora, Vesemira. Rovnako ako v prípade druhej série regulárneho seriálu, dátumy vydania oboch príbehových odbočiek známe nie sú.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom