Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tento týždeň sa v susednom Česku, presnejšie v Prahe, konala konferencia spoločnosti ZTE, ktorá predstavila nový model s výstižným označením Nubia My Prague.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri pohľade na výbavu sa jedná o zariadenie, ktoré spadá do kategórie strednej až vyššej triedy. Konštrukcia ZTE Nubia My Prague je veľmi vydarená a ponúka telo s hrúbkou iba 5,5 mm a minimálnym rámikom okolo displeja. Prednú stranu tvorí 5,2-palcový Super AMOLED displej s FullHD rozlíšením. Nubia My Prague príde s výkonným procesorom Snapdragon 615, ktorý sa pomaly udomácňuje v zariadeniach strednej triedy. Sekundovať mu bude 2 GB operačnej pamäte RAM.

Nubia-My-Prague-1
Pod zadným krytom nájdeme priemernú batériu s kapacitou 2200 mAh. Interné úložisko dostalo kapacitu 16 a 32 GB s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet. K dispozícii bude aj tzv. Elite variant, ktorý ponúkne 3 GB RAM a 32 GB úložisko. Veľkým lákadlom je aj podpora Dual SIM.

Nubia-My-Prague-
Na zadnej strane sa bude rozprestierať šošovka 13 MPx fotoaparátu. Prednej strane dominuje 5 MPx selfie fotoaparát. ZTE Nubia My Prague bude k dispozícii v striebornej a zlatej farbe. Štartovacia cenovka je trochu vyššia, za verziu s 2 GB a 16 GB úložiskom zaplatíme 349 €. Verzia s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom bude stáť 429 €. Zatiaľ nie je známe, či novinka bude dostupná aj mimo Českej Republiky.

Zdroj: Gizmochina.com, Svetandroida.cz

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú