Akciová ponuka obchodu Humble Bundle teraz nenechá chladným žiadneho „old school“ hráča. Každý, kto by si na svoje hráčske časy rád zaspomínal pri tých najlepších tituloch teraz môže využiť novú ponuku. Zákazníci na Humble Bundle môžu v tejto akcii za vybrané balíky hier zaplatiť podľa uváženia, pričom pomôžu zachrániť dažďový les.

Neutíchajúce negatívne správy o zlom vývoji klimatických podmienok na Zemi a výrube dažďových pralesov nútia odborníkov hľadať rôzne riešenia. Charitatívne nadácie svojim pričinením taktiež prispievajú k zlepšeniu situácie, ktorú teraz môžu ovplyvniť aj hráči počítačových hier. Štúdio Rockstar Games si v spolupráci s Humble Bundle pripravilo akciu s jeho najlepšími hrami, za ktoré zákazníci zaplatia toľko, koľko chcú.

Tie najlepšie tituly za neuveriteľne nízke ceny

Hry o celkovej hodnote až 196 dolárov tak teraz môže naozaj každý získať za minimálnu cenu. Každý z troch balíkov hier však niečo stojí a minimálna čiastku, ktorú musí zákazník zaplatiť je 1 dolár. Humble Bundle svoju ponuku hier v tejto akcii podľa ceny rozdelilo do týchto balíkov:

  • Balík 1 dolár a viac: Manhunt, GTA: Vice City, GTA III, Max Payne
  • Balík 10,02 dolárov a viac: Bully: Scholarship edition, GTA: San Andreas, L.A. Noire, Max Payne 2: The Fall of Max Payne
  • Balík 15 dolárov a viac: DLC pre L.A. Noire, GTA IV, GTA: Episodes from Liberty City, Max Payne 3

Nenechaj si ujsť
Toto sú najznámejšie hry pre MS-DOS, ktoré ti navodia nostalgické spomienky. Všetky ich teraz môžeš hrať priamo v prehliadači

Po zaplatení 15 a viac dolárov tak hráč získa všetky spomenuté hry, ktoré si môže naplno vychutnať vo svojom počítači. Pri nákupe však má ešte možnosť si zvoliť, koľko z vybranej ceny chce venovať nadácii Rainforest Alliance. Jedno z najpopulárnejších herných štúdií sveta tak v spolupráci s Humble Bundle chce hráčom pripomenúť staré dobré časy s ich obľúbenými titulmi. Zároveň však touto akciou pomôžu získané peniaze pri zachraňovaní dažďového pralesa, ktorý sa z naše planéty stráca až príliš rýchlo. Tak čo, využiješ túto ponuku a pomôžeš našej Zemi? Dlho ale neváhaj, pretože akcia sa končí už o 5 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom