Zeaplus je čínska spoločnosť, ktorá je známa výrobou kópií populárnych zariadení od známych spoločností. Inšpiráciu čerpali aj pri výrobe ich prvých inteligentných hodiniek Zeaplus G2, ktoré vyzerajú rovnako ako Gear od Samsungu. Teraz však táto spoločnosť chystá novinku do svojho portfólia, pričom opäť ide o inteligentné hodinky.

Novinka má názov Zeaplus Watch a tentoraz sa výrobca inšpiroval hodinkami od populárneho amerického giganta Apple. Zeaplus Watch nie je však prvá kópia Apple Watch, pretože na trhu sú už nejaké v obehu. Zeaplus chce však vyniknúť a spraviť dojem, že ich hodinky sú prémiovejšie a majú viac čo ponúknuť.

zeaplus-watch-01Nové Zeaplus Watch prídu s Bluetooth 4.0 pre synchronizáciu so smartfónom a budú podporovať ako Android, tak aj iOS. V ponuke budú aj štandardné funkcie inteligentných hodiniek, ako krokomer, snímač pre meranie srdcovej frekvencie a ďalšie funkcie zaznamenávajúce vašu činnosť. Zeaplus Watch budú dostupné v 3 farebných prevedeniach – strieborné, sivé a zlaté.

zeaplus-watch-02

Zatiaľ čo dizajn bude rovnaký Apple Watch, cena bude diametrálne odlišná. Podľa dohadov by mali nové hodinky stáť len 70 dolárov, čo je v prepočte asi 65 €. Nové smartwatch Zeaplus Watch prídu s hliníkovým telom a slotom pre micro SIM kartu už koncom marca. Pre viac informácií o týchto hodinkách nás sledujte aj naďalej.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP