Softvérový gigant pred pár mesiacmi priniesol nový vzhľad svojej webovej službe YouTube, ktorej tmavý režim si zamilovali milióny používateľov. Tí neskôr žiadali, aby sa do „temného“ prostredia zahalila aj aplikácia pre smartfóny a tablety. Spoločnosť teraz plní priania a do YouTube pre Android a iOS prináša režim, ktorý zmení celé používateľské prostredie aplikácie.

Tmavú tému vo webovej verzii YouTube si môžu používatelia užívať už niekoľko mesiacov, no aplikácia tejto služby bola doteraz zahalená v klasickej bielej farbe. Tento vzhľad sprevádzal najväčšiu databázu videí na svete od jej vzniku a mnohí sa tejto zmene rozhodne potešia.

YouTube konečne prichádza v čiernom šate

Google po dlhých mesiacoch čakania prináša tmavý vzhľad pre YouTube aj do mobilnej aplikácie. Nový režim si používatelia Androidu a iOS budú môcť aktivovať kliknutím v záložke Nastavenia. Po aktivácii novej možnosti si tak bude môcť každý zmeniť biele prostredie na lákavejšiu tmavú farbu, ktorá prináša príjemnejší zážitok z používania.

Zobraziť celú galériu (1)
OustedHoChiMinh/Reddit

Nenechaj si ujsť
Google rozširuje zaujímavú vlastnosť YouTube do ďalších krajín. Aj na Slovensko

Spoločnosť začala vydávať aktualizáciu aplikácie pre zariadenia s operačným systémom iOS a čoskoro by malo toto vylepšenie prísť aj na konkurenčný Android. Využiješ novú tému v YouTube, alebo dáš prednosť klasickej bielej?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom