banner-redmi-note-3-proNedávno sa CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, vyjadril, že v druhom polroku sa fanúšikovia tejto spoločnosti môžu tešiť na viacero zariadení, ktoré ponúknu vynikajúci pomer ceny a výkonu. Jedným z nich by mal byť aj model Redmi Note 4, ktorý nám teraz ukázal samotný zamestnanec spoločnosti Xiaomi. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie informácie tvrdia, že Xiaomi Redmi Note 4 bude predstavené na konferencii 27. júla. V tento deň by sme sa mali dočkať minimálne dvoch zariadení, no zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, o aké modely by sa malo jednať. Špekuluje sa o vylepšenej verzii súčasnej vlajkovej lodi Xiaomi Mi5. Okrem toho sa povrávalo, že sa v tento deň dočkáme aj modelu Mi Note 2, ktorý by mal po predstavení nahradiť Mi5-ku na pomyselnom tróne vo výkonnosti tejto čínskej spoločnosti. Predstavenie tohto smartfónu sa však podľa nových informácií očakáva až v mesiaci august. Koncom júla očakávame aj predstavenie zariadenia, ktoré bude pre Xiaomi predstavovať debut v oblasti notebookov. Vráťme sa však späť k Redmi Note 4-ke, ktorá by mala mať spoločné dizajnové znaky so súčasnou vlajkovou loďou tohto čínskeho giganta. Predná strana bude pravdepodobne identická a skener odtlačkov prstov integruje smartfón v hardvérovom domovskom tlačidle. Toto tlačidlo bude umiestnené pod 5,5-palcovým displejom s očakávaným FullHD rozlíšením.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi oznámilo verejnosti konferenciu na 27. júla, dočkáme sa nového smartfónu zo série Redmi? [/tip]

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Zadná strana však ide vlastnou cestou a ponúka úplne odlišné spracovanie. Miesto skla bude použitý prémiový hliník. Najzaujímavejšia časť novinky sa taktiež nachádza na zadnej strane a je ňou duálny fotoaparát. Medzi dvomi objektívmi sa nachádza duálny LED blesk. Pod hliníkovou konštrukciou si svoje miesto nájde procesor Helio X25 od spoločnosti MediaTek, ktorý však môže byť nahradený iným procesorom strednej triedy, konkrétne Snapdragonom 652. Je tu veľká pravdepodobnosť, že toto zariadenie príde vo viacerých verziách, ktoré sa od seba môžu líšiť veľkosťou RAM pamäte a interného úložiska.

xiaomi-redmi-note-4-nove-foto-3

Staršia fotografia Redmi Note 4 s duálnym fotoaparátom

[tip color=“white“]TIP: Unikli fotografie kovového Xiaomi smartfónu s duálnym fotoaparátom, je to Xiaomi Redmi Note 4? [/tip]

V hre je kombinácia čítajúca 3 GB RAM spolu s 32 GB vnútornou pamäťou alebo 4 GB RAM so 128 GB interným úložiskom. Tieto naozaj schopné špecifikácie by so sebou, nanešťastie, mohli priniesť aj mierne navýšenie ceny nového Xiaomi Redmi Note 4. Všetky detaily sa však zrejme dozvieme už 27. júla, kedy vám prinesieme podrobné články o všetkých produktoch, ktoré spoločnosť Xiaomi na svojej konferencii odhalí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom