banner-redmi-note-3-pro
O nástupcovi veľmi populárnych smartfónov strednej triedy, Xiaomi Redmi Note 3 a Note 3 Pro, sme už čo to počuli a priblížené nám boli aj niektoré jeho špecifikácie. Teraz sa na verejnosť dostali aj prvé fotografie údajného Xiaomi Redmi Note 4.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovším výstrelkom a tak trochu aj marketingovým ťahom výrobcov je implementovanie duálnych fotoaparátov na zadné strany najnovších smartfónov. Ako prvý s tým tento rok prišiel Huawei, ktorý zobral duálne kamery celkom vážne a svoju tohtoročnú vlajkovú loď, Huawei P9, vybavil fotoaparátmi od Leica. Neskôr prišiel s novým modelom predstaveným pod dcérskou značkou Honor, Honor V8, ktorý taktiež prináša dvojicu zadných fotoaparátov. Najnovšie pripravuje aj Honor 8 s rovnakým počtom snímačov. Huawei však nie je jediná čínska spoločnosť, ktorá sa zaujíma o použitie dvoch fotoaparátov v smartfónoch. Už sme počuli, že aj LeEco a Xiaomi sa chystajú vydať podobné zariadenia.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-note-4-nove-foto-3

To potvrdzujú aj najnovšie fotografie zachytávajúce smartfón od Xiaomi. Podľa zdroja môže ísť o budúcu generáciu smartfónu strednej triedy, Xiaomi Redmi Note 4. Na rozdiel od iných telefónov bude mať Note 4 snímače usporiadané v zvislom smere. Medzi nimi si taktiež môžeme všimnúť duálny LED blesk. Zaujímavý bude aj dizajn prichádzajúcej novinky. Konštrukcia bude tvorená z luxusne vyzerajúceho brúseného kovu, pričom zahnutie zadnej strany má prispievať k pohodlnejšej práci so zariadením. Spodná a vrchná časť zadnej strany nesú predely integrujúce antény, zatiaľ čo logo Xiaomi naspodku jednoznačne identifikuje smartfón.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro na Slovensku

xiaomi-redmi-note-4-nove-foto-2

Celkový vzhľad údajného Xiaomi Redmi Note 4 vychádza z dizajnového jazyka použitého pri Redmi Note 3 a vizuálna podobnosť sa zaprieť nedá. Namiesto snímača odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza na zadnej strane Note 3, bude v prípade Note 4 umiestnený druhý fotoaparát, čo môže znamenať, že budúca generácia smartfónu Redmi Note série príde so snímačom odtlačkov zabudovaným v prednom tlačidle. Čo sa hardvérových špecifikácií týka, hovorí sa o použití Snapdragon 652 procesora, 3 GB RAM, 16 GB / 32 GB vnútorného úložiska či podpore rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0.

xiaomi-redmi-novy-hovorca
Na fotografii vyššie môžete vidieť mladého čínskeho herca Haoran Liu, ktorý sa len pred pár hodinami podpísal ako oficiálny hovorca série smartfónov Xiaomi Redmi. Je teda veľmi pravdepodobné a istým spôsobom aj potvrdené, že ide práv o nový Xiaomi Redmi Note 4.

Zdroj: Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom