banner-mi-max
27. júl sa nezadržateľne blíži a veľká konferencia Xiaomi ukrýva slušné množstvo otázok ohľadom predstavenia nových produktov. Horúcim kandidátom na predstavenie je bez pochýb Xiaomi Mi Notebook, ktorá sa dnes ukázal s novými reálnymi fotografiami a podrobnejšími hadvérovými špecifikáciami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa nových údajov bude notebook k dispozícii v dvoch veľkostiach – s 11 a 12,5-palcovým displejom. Rozmery sa spoločnosť snaží udržať čo najnižšie a novinka bude priam stvorená na pohodlné prenášanie pri cestovaní. Displej pri oboch verziách ponúkne tradičné FullHD rozlíšenie. A teraz tá najdôležitejšia časť. Čo bude poháňať Xiaomi Mi Notebook? Pod kapotou si svoje miesto nájde procesor Intel Core i7-6500U, ktorý má maximálnu frekvenciu rovných 3 GHz.

Apple MacBook Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Mi-Notebook-2

Fotografia zadnej strany

K dispozícii by mala byť aj integrovaná grafická jednotka Intel HD Graphics 520, ktorá je na približnej úrovni konkurenčnej nVidie GT 820M. Podľa testov, notebook bez problémov zvládne všetky hry náročné hry z minulého roka na najmenších detailoch. Treba si však uvedomiť aj to, že Mi Notebook bude skôr pracovným nástrojom pre bloggerov alebo nenáročných používateľov. Hardvérovú výbavu uzatvára 8 GB RAM pamäť a nabíjanie bude zabezpečené skrz USB Type-C konektor s výkonom 65 W pri výstupoch 20V/3.25A.

Operačným systémom sa stane najnovší Windows 10. Xiaomi ďalej využilo dva úplne nové patenty, ktoré pomohli pri inteligentnom nabíjaní a odvádzaní tepla. Bohužiaľ, stále nemáme potrebné informácie o cene, no očakáva sa značný rozdiel oproti MacBooku, ktorý svojou cenou atakuje takmer 1500 €. Nezabudnite, konferencia Xiaomi sa bude konať už 27. júla a my vám samozrejme prinesieme všetky dôležité novinky.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi notebook už 27. júla? Potvrdzujú to najnovšie správy [/tip]

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom