V širokom portfóliu smartfónov od Xiaomi nájdeme zariadenia, ktoré patria do tej najprestížnejšej kategórie, ale aj lacné modely s dobrými špecifikáciami. Vôbec najlacnejším smartfónom tohto výrobcu je Xiaomi Redmi 4A, ktorý je teraz navyše aj vo veľkej zľave a zároveň ho získaš bez dodatočných poplatkov. 

Práve Xiaomi Redmi 4A ja zariadenie, ktoré si v našej recenzii získalo titul „najlepší lacný smartfón vôbec“. Tento model síce neponúka špičkové špecifikácie, ale svojimi vlastnosťami a cenou, ktorá nepresahuje ani 70 €, rozhodne zaujme. Najlepšie na tom je, že tento lacný smartfón je teraz ešte lacnejší.

xiaomi redmi 4a
Zobraziť celú galériu (2)
Kristián Hrušovský / FonTech

Naša cena podlieza oficiálnu cenovku

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A Global 32 GB verzia za skvelých 68 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Redmi 4A cez náš FonTech Shop za extrémne nízkych 68 €, a to len vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope pre 4 kusy. O tom, že ide o naozaj exkluzívnu ponuku, svedčí aj fakt, že naša cena hlboko podlieza oficiálnu cenovku, ktorá je v Indii stanovená na 92 €. Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť EU Express.

Lákavé špecifikácie

Xiaomi Redmi 4A ponúka na svoju cenu naozaj úctyhodný výkon. Procesorom smartfónu je Snapdragon 425, ktorý spolupracuje s 2 GB RAM a grafickým čipom Adreno 308. Vnútorná pamäť v tomto prípade ponúka 32 GB priestoru pre používateľské dáta. Na displeji s veľkosťou 5″ sa zobrazuje obsah v HD rozlíšení a vo výbave je aj 13 MPx zadný fotoaparát, či batéria s kapacitou 3120 mAh.

Zobraziť celú galériu (2)
Kristián Hrušovský / FonTech

Samozrejmosťou pri zariadení Xiaomi je aj prítomnosť nadstavby MIUI. Keďže ide o verziu s prívlastkom Global, nechýba ani kompletná podpora LTE sietí, vrátane 800 MHz frekvencie. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita či 3,5 mm audio jack.

Nenechaj ujsť
Niekoľko dní som používal vôbec najlacnejší Xiaomi smartfón s plnou podporou LTE. Predčil moje očakávania

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom