Smartfóny, počítače či ďalšie elektronické príslušenstvo využívame pomerne často a keďže nič nie je dokonalé, čas od času sa môže niečo pokaziť. Ak si však kutil, ktorý sa opravovaní takýchto zariadení vyžíva, máme pre teba skvelý tip.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V ponuke čínskeho e-shopu Gearbest sa totiž nachádza extra lacný skrutkovač, ktorý sa ti pri pokazenom zariadení určite hodí. Výrobca pritom umiestnil do výbavy až 25 nadstavcov, ktoré poslúžia pri rôznom type skrutiek. Celá sada je zároveň uložená v komfortnom puzdre a to pri minimálnej váhe 115 g.

Zobraziť celú galériu (2)
Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť skrutkovač 25v1 za 1,67 €
Zľavový kupón GBkit19

Skrutkovač je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá zaisťuje tvrdosť materiálu na úrovni HRC52-60 a náradie je tak určené na dlhodobé používanie. Tento gadget môžeš využiť na opravu elektroniky, ale napríklad aj produktov, ako sú napríklad hodinky či okuliare. Šikovný skrutkovač pre kutilov je teraz dostupný za smiešnych 1,67 € a to vďaka zľavovému kupónu GBkit19. Kupón tak pre prvých 70 zákazníkov poskytne až 47-percentnú zľavu!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
86%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]