Nový Xiaomi PowerBank s kapacitou 20 000 mAh a dvomi USB stojí len 22 eur!

banner-xiaomi-mi4c
Tak, ako väčšina spoločností v Číne, aj Xiaomi sa pripravuje na deň 11.11., kedy sa majú konať obrovské výpredaje. Xiaomi chce na tomto výpredaji zaujať svojím úplne novým produktom z vlastného portfólia externých batérií.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Externé batérie, alebo ak chcete powerbanky, sa stali za krátku dobu veľmi populárne. Dá sa povedať, že tento „powerbankový“ ošiaľ naštartovalo Xiaomi, po ktorom sa k nemu pridali aj ostatné známe spoločnosti. Xiaomi však v tejto oblasti vedie hlavne kvôli nízkym cenám a vysokým kapacitám batérií. Svoju cenovú politiku zachovalo aj pri úplne novej externej batérii Xiaomi PowerBank s kapacitou neuveriteľných 20 000 mAh.

Xiaomi Powerbank 16 000 mAh môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-power-bank-20k-4
Nový 20 000 mAh Xiaomi PowerBank prichádza okrem vyššej kapacity batérií hneď s niekoľkými novinkami. Druhou najväčšou novinkou je úplne nový povrch batérie vyrobený z ekologických materiálov (PC + ABS) s „bodkovanou“ textúrou, ktorý je teraz protišmykový a odoláva škrabancom, čo je najväčším problémom súčasných Xiaomi PowerBank batérií. Celkové rozmery novinky sú 141.9 x 73 x 21.8 mm a aj napriek väčším batériám sa výrobcovi podarilo stiahnuť hmotnosť na 338 gramov, pričom 16 000 mAh predchodca váži 350 gramov. Xiaomi tiež porovnáva váhu novej 20 000 mAh externej batérie s dvomi 10 000 mAh, ktoré spolu vážia 414 gramov.

xiaomi-power-bank-20k-5
Rovnako, ako v prípade 16k batérie, aj novinka prináša dvojicu výstupných USB konektorov, jeden vstupný microUSB konektor a 4 LED-ky pre zobrazenie ostávajúcej kapacity batérií. Výstup oboch USB konektorov je 5.1 V / 3.6 A a vďaka použitiu novej dosky od Texas Instruments sa batéria dokáže za 3 hodiny nabiť až na 55% svojej kapacity (11 000 mAh). Xiaomi PowerBank 20 000 mAh podporuje nabíjanie pri hodnotách 5V/2A, 9V/2A a 12V/1.5A. Podľa Xiaomi je tiež nový čip bezpečnejší, výstupné zariadenia dokáže nabíjať rýchlejšie a hlavne, efektivita batérií je až 93%! Vďaka tomu tak Xiaomi Mi4 nabijete 4,5-krát, iPhone 6 až 7-krát, iPad mini 3-krát či najnovší Macbook 1,2-krát.

xiaomi-power-bank-20k-2
Najlepšie však prichádza na koniec. A tým je cena. Nový Xiaomi PowerBank s kapacitou až 20 000 mAh si môžu obyvatelia Číny zakúpiť z oficiálnych stránok len za 22 €! Túto cenu im môžeme len závidieť, keďže pre nás bude toto zariadenie opäť drahšie. E-shop iBuygou.com ponúka novú Xiaomi PowerBank 20 000 mAh za 37 €, čo je ale za takto nadupanú externú batériu stále slušná cena.

Xiaomi okrem novej externej batérie na obrovský výpredaj nachystalo novú, strieborno-bielu verziu ich výborných Xiaomi HeadPhones slúchadiel s cenou 58 € a tiež nový predlžovací kábel, ktorý stojí len 5,7 €!

Xiaomi Hifi Edition môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-headphones-white xiaomi-headphones-white2xiaomi-power-strip

Zdroj: Mi.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]