banner-mi-maxMIUI 8 je nová verzia azda najlepšej nadstavby Androidu. Už niekoľko týždňov prebieha test klasickej čínskej verzie ROM, z ktorej máme každý piatok k dispozícii aj preloženú verziu do slovenského a českého jazyka. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Určite však viete, že Xiaomi vyvíja aj Globálnu ROM, ktorá plne podporuje Google služby a niekoľko mesiacov aj český jazyk. Niektorý používatelia teda radšej využijú práve túto globálnu verziu, ktorú je jednoduchšie nainštalovať do smartfónu. Xiaomi v Indii konečne predstavilo MIUI 8 Global ROM a stabilná verzia bude sprístupnená 16. augusta. Verejné testovanie však bude prebiehať už od 11. júla.

Xiaomi MAX 3GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


111739pw7g7d3hgjofjoj7.jpeg.thumb

[tip color=“white“]TIP: MIUI 8 prinesie v budúcnosti dalšie vylepšenia a nové funkcie multitaskingu [/tip]

Oproti čínskej ROM je teda zoznam kratší a MIUI 8 Global dostanú tieto smartfóny: Mi 2/2S, Mi3, Mi4, Mi4i, Mi5, Mi Note, Mi Max 32 GB verzia, Redmi 1S, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3G, Redmi Note 4G, Redmi Note Prime, Redmi Note 2 a Redmi Note 3 (Snapdragon 650 verzia).

145914j8uqawlwkz0gg130
Zmeny zbrusu novej verzia nadstavby MIUI sú naozaj rozmanité. Značnou obmenou prešlo celé prostredia, ktoré teraz oveľa viac využíva prvky Material dizajnu. Nové vylepšenia určite nájdeme na každom rohu a všetky sme si podrobne rozpísali pri oficiálnom predstavení MIUI 8 v Číne ešte niekoľko týždňov dozadu.

[tip color=“white“]TIP: [Video] Vyskúšali sme MIUI 8 v Alpha verzii. Toto sú naše dojmy [/tip]

Zdroj: En.miui.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom