banner-mi-maxSlávna grafická nadstavba MIUI od Xiaomi sa dlhodobo teší veľkej popularite. Každou verziou prináša veľké množstvo vylepšení, na ktoré sa tešia tisícky fanúšikov z celého sveta. Najnovšia verzia MIUI 8 je už niekoľko týždňov v beta testovaní.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyzerá to tak, že Xiaomi ešte nevytiahlo všetky karty z rukáva. Jednu z najväčších noviniek stále skrýva. Majitelia Xiaomi smartfónov sa môžu tešiť na zjednodušenie multitaskingu, ktoré umožní rozdeliť displej na dve časti. Na oboch častiach môžu byť spustené 2 odlišné aplikácie a používateľ môže s nimi pracovať súčasne. To všetko bez otravného prepínania aplikácií a zbytočné zdržania.

[tip color=“white“]TIP:  [Video] Vyskúšali sme MIUI 8 v Alpha verzii. Toto sú naše dojmy [/tip]

Xiaomi MAX 3GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


miui-8-nahlad
Nie je veľká šanca, že táto funkcia príde hneď vo finálnej verzii, no je takmer isté, že pribudne v niektorom z týždňových aktualizácií Developer verzie nadstavby. Kedy presne sa tejto novinky dočkáme, ukáže len čas a o výsledku vás budeme priebežne informovať. Vydanie MIUI 8 s označením „Stable“ by malo prísť do niekoľkých týždňov. MIUI 8 prináša veľa dizajnových noviniek, vylepšené aplikácie a veľa iných vymožeností. Podrobný zoznam zmien nájdete v našom článku.

wp-1467027810163

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom