banner-mi5
Je to priam až neuveriteľné, do akých oblastí sa Xiaomi zapája a v čom chce bezpodmienečne dominovať. Tento týždeň sme sa dočkali high-tech bicykla, ktorý je však cenovkou vysoko nad tradičnou hranicou ceny produktov od tohto čínskeho giganta. Najnovší produkt v portfóliu inteligentných zariadení vás poriadne prekvapí.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Áno, čítate správe. Xiaomi sa rozhodlo vstúpiť aj do oblasti kuchynským pomôcok a predstavilo elektrický varič ryže. Varenie symbolického jedla najľudnatejšej krajiny sveta je novou výzvou spoločnosti. Pri prvom pohľade na tento produkt sme neverili vlastným očiam a mysleli sme si, že je to len predčasný prvoaprílový žart. Rýchlo nás však z toho omylu vyviedli zahraničné zdroje, ktoré dostali priamo od spoločnosti dátum predstavenia verejnosti. Samotné predvádzanie širokej verejnosti sa bude konať už 29. marca.

xiaomi-varic-ryze
A princíp funkčnosti? Nie sme žiadni kuchári, no podľa údajov má varič využívať technológiu elektromagnetického ohrievania zospodu. Narozdiel od japonských konkurentov, ktorí sú v tejto oblasti jednotkou a používajú ohrievanie po celom obvode, nový gadget od Xiaomi staví na spomínaný ohrev na spodnej časti, ktorý by mal byť podľa výpočtov oveľa efektívnejší. Cena je zatiaľ neznáma a viac sa dozvieme 29. marca.

xiaomi-varic-ryze(2)xiaomi-varic-ryze(1)

Zdroj: Gizmochina.com, News.mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP