Xiaomi Mi Note Pro dokáže fungovať na všetkých 4G LTE frekvenciách, tu je návod!

Teraz čítate
Xiaomi Mi Note Pro dokáže fungovať na všetkých 4G LTE frekvenciách, tu je návod!

banner-minote
Smartfóny od Xiaomi trpia popri svojej nadupanej výbave neúplnou podporou LTE frekvencií v európskych krajinách. Táto problematika sa tiahne už niekoľými modelmi, no pre skúsenejších užívateľov máme super správu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Člen medzinárodného MIUI fóra uverejnil návod, ktorý dokáže odomknúť všetky LTE frekvencie smartfónu Xiaomi Mi Note Pro. Dopredu upozorňujeme, že návod je veľmi komplikovaný a odporúčame ho robiť iba skúsenejším používateľom. Asi najsmutnejšie na tom je, že Xiaomi túto problematiku nerieši už dlhé roky a podľa tohto zistenia je obmedzenie iba softvérové. Pevne dúfame, že pri novej vlajkovej lodi sa karta otočí a my sa dočkáme plnohodnotného top modelu, ktorý funguje bezchybne aj mimo Číny.

Xiaomi Mi Note 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mi_note_pro
Pre rekapituláciu si pripomeňme, že Xiaomi Mi Note Pro prináša krásnu konštrukciu so skleneným zadným krytom, 5,7-palcový 2K displej, procesor Snapdragon 810, 4 GB RAM pamäte, 13 MPx fotoaparát a slávnu nadstavbu MIUI 7 založenú na Androide 5.1.1.

Zdroj: en.miui.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.