Do predstavenia novej vlajkovej lodi Xiaomi Mi MIX 2S už zostáva len niekoľko dní a zatiaľ čo donedávna sme mali k dispozícii len neoficiálne informácie, teraz nám poskytol nové samotný čínsky gigant.

O tom, ako bude vyzerať novinka Mi MIX 2S sme sa už mohli dozvedieť z oficiálnych promo fotiek, o ktorých sme informovali pred pár dňami. Najnovšie dizajn smartfónu potvrdzuje aj nový teaser, ktorý je súčasťou upútavky na hollywoodsky trhák Pacific Rim 2 – Uprising. Xiaomi Mi MIX 2S sa v ňom objaví úplne na konci videa a je zhodný s tým, ktorý sme mohli vidieť na spomínaných oficiálnych promo fotkách.

Nová vlastnosť na dohľad ?

Dôležitejší je však najnovší teaser, ktorý je predzvesťou úplne novej vlastnosti Mi MIX 2S. Konkrétne sa jedná o odomykanie smartfónu pomocou tváre, ktoré by mohlo byť riadené umelou inteligenciou. To by malo byť navyše dostatočne inteligentné na to, aby dokázalo rozpoznať obrysy tváre bez ohľadu na účes alebo fúzy. Taktiež by nemal byť problémom ani klobúk, parochňa či okuliare, ba dokonca ani starnutie.

Vlastnosť, ktorá spraví s Mi MIX 2S skutočne konkurencieschopnú vlajkovú loď

Táto vlastnosť by mohla byť konkurenciou k ostatným implementáciám iných výrobcov. Do karát jej nahráva aj fakt, že umelá inteligencia by mohla znížiť pravdepodobnosť nerozoznania tváre používateľa. Inteligentné odomykanie smartfónu pomocou tváre by spolu s ostatnými špecifikáciami mohlo so Xiaomi Mi MIX 2S spraviť skutočnú vlajkovú loď. Všetko sa však dozvieme už o chvíľu, konkrétne 27. marca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom