Xiaomi Mi Bunny: Hodinky s bezpečnostnými funkciami pre vaše deti

banner-redmi3pro
A máme tu ďalší veľmi vítaný počin od Xiaomi. Xiaomi Mi Bunny sa zaradí do bohatého ekosystému, ktorý spája inteligentné produkty v domácnosti. Hodinky Mi Bunny sú brilantne vymyslené a vaše ratolesti sú opäť o niečo viac zabezpečené voči nebezpečným situáciám. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ponúkajú vlastnosti ako možnosť prijatia hovorov, GPS tracking a bezpečnostné SOS tlačidlo. Práve vďaka tomuto tlačidlu je dieťa v oveľa väčšom bezpečí. V prípade núdze jednoducho stlačí tlačidlo a hodinky vyšlú núdzový signál spolu so 7 sekundovým zvukovým záznamom do spárovaného smartfónu rodiča. Vo vnútri hodiniek nájdeme miesto pre špeciálnu SIM kartu, ktorá momentálne funguje len v Číne a ponúka základné možnosti telefonovania a internetového pripojenia. Samozrejme, nejedná sa o plnohodnotnú SIM kartu a je priamo vyvinutá pre správne fungovanie hodiniek. Taktiež je prispôsobená požiadavkám detí.

xiaomi-mi-bunny(3)
Hodinky neustále vysielajú GPS signál s presnou polohou a rodičia môžu jednoducho vidieť každý jeden pohyb a pomocou vstavanej navigácie sa jednoducho dostať k dieťaťu. Výdrž 6 dní na jedno nabitie zabezpečuje 300 mAh batéria. Nová aplikácia ponúka možnosť spravovania až 12 čísiel a používateľ môže jednoducho nastaviť striktne danú trasu.

xiaomi-mi-bunny-apka(1)

Pri menšom odchýlení sa z trasy dostane rodič okamžité upozornenie. Xiaomi Mi Bunny využívajú až 5 možných zdrojov presnejšieho signálu – GPS, GLONASS, WiFi signál, gravitačný senzor a základnú stanicu mobilnej rádiokomunikačnej siete. Cena týchto hodiniek je 299 yuanov, teda približne 40 €.

xiaomi-mi-bunny-apka

xiaomi-mi-bunny(1)

xiaomi-mi-bunny(2)

Zdroj: En.miui.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]