Nedávne predstavenie prvého herného smartfónu, ktorý vznikol spoluprácou Xiaomi a Black Shark, splnilo priania mnohým hráčom a milovníkom mobilných hier. Ba čo viac, táto udalosť odhalila aj pripravovaný fitnes náramok, ktorý už tento rok nahradí populárnu Mi Band 2-ku. Lei Jun si počas tejto udalosti síce rukávy košele nevyhrnul, no napriek tomu fotografom ukázal náramok Xiaomi Mi Band 3.

Čínskemu Xiaomi sa vo svete elektroniky darí získavať si čoraz viac spokojných zákazníkov, ktorí si môžu vybrať zo skutočne pestrej ponuky zariadení. Spoločnosti sa pred dvoma rokmi podarilo vytvoriť dokonalý a najmä cenovo dostupný fitnes náramok, ktorý dodnes oslovil desiatky miliónov používateľov. Po takomto pobyte na trhu však nastáva čas, aby ho nahradil novší a modernejší nástupca.

Lei Jun odhalil viac ako chcel

Podľa doterajších správ by sme mali vidieť nový fitnes náramok Xiaomi Mi Band 3 už v tomto roku. CEO spoločnosti nám ho však v predstihu ukázal pred pár dňami počas predstavenia herného smartfónu Black Shark. Objektívy fotoaparátov totiž na zápästí Lei Juna zachytili náramok, ktorým by mohol byť práve nový model Mi Band 3. Nasvedčuje tomu aj dizajnová stránka tohto zariadenia, ktoré stále disponuje pohodlným gumeným náramkom.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi oficiálne predstavilo svoj herný smartfón značky Black Shark. Prichádza poriadna mašina na hry

Telo tejto očakávanej novinky však na fotografiách odhaľuje väčšiu sklenenú plochu, v ktorej by sa mal nachádzať OLED displej. Ten by mal prísť v porovnaní s obrazovkou v Xiaomi Mi Band 2 s väčšou uhlopriečkou, ale aj kvalitnejším rozlíšením. Na elegantnosti pridávajú novému Xiaomi Mi Band 3 aj zahnuté okraje, ktoré siahajú až priamo ku gumenému náramku. Vo výbave tejto novinky by samozrejme nemali chýbať všetky známe možnosti ako snímač tepu srdca, GPS modul, akcelerometer, či bezdrôtové pripojenie Bluetooth vo verzii 4.2.

Všetok hardvér, ku ktorému by mal pribudnúť aj lepší vibračný motorček, pred vodou a prachom ochráni certifikácia IP67. Kým mnohí majitelia stále aktuálnej generácie Xiaomi Mi Band 2 už netrpezlivo čakajú na príchod nového nástupcu, CEO Xiaomi si tento kúsok už stihol vyskúšal. Zatiaľ ale nie je presne známe, kedy sa nám táto novinka oficiálne ukáže.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom