Fitness náramkom sa mimoriadne darí a veľkým dôkazom toho je aj Xiaomi Mi Band 2. Tento smart gadget, ktorý ti umožní sledovať tvoju aktivitu počas dňa,  je teraz v ďalšej veľkej zľave. Ak ho však chceš získať, tak neváhaj.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nízke ceny sú vždy veľkým lákadlom pri produktoch Xiaomi, ale nie je to len o tom. Kvalitu náramku Mi Band 2 už overilo množstvo fanúšikov po celom svete a nie je náhodou, že ide o jeden z najobľúbenejších smart doplnkov vôbec.

Exkluzívna cena pre tých najrýchlejších

Momentálne môžeš tento produkt získať za extrémne nízku cenu. Populárny Xiaomi Mi Band 2 môžeš mať teraz vďaka nášmu exkluzívnemu zľavovému kupónu 1111HSC50 za skvelých 11,94 €. Avšak s kúpou sa budeš musieť poponáhľať, pretože dostupných je len 40 kusov, ktoré za túto cenu pôjdu ako rožky.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za skvelých 11,94 €
Zľavový kupón 1111HSC50

xiaomi mi band 2

Užitočný spoločník

OLED displej s veľkosťou 0,42″ je dôležitým prvkom Xiaomi Mi Band 2, vďaka ktorému si odsleduješ prejdené kroky, srdcový tep, aktuálny čas či dátum, alebo notifikácie zo smartfónu. Náramok prichádza s certifikáciou IP67, takže sa nebojí prachu ani vody. Pod displejom zas nájdeš tlačidlo, ktoré slúži na prepínanie medzi jednotlivými informáciami.

Xiaomi mi band 2

Samotný náramok je vyrobený z kvalitnej gumy, ktorá je vhodná aj pre tých s citlivou pokožkou. Mi Band 2 ti poskytne aj ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad upozornenie pri nadmernom sedení alebo monitorovanie spánku. Využiť ho môžeš aj na odomykanie tvojho smartfónu. Ak sa ti teda tento fitness náramok zíde, momentálne máš skvelú príležitosť získať ho za extrémne nízku cenu.

Zľavový kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
18%
Mám to
47%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
12%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
 • Martin Tužinský

  Prvý z gearbestu nedorazil, skúsime to znova… :)

  • Maxos

   A pripratil si si aj za track cislo ?

   • Martin Tužinský

    nie. bolo to v takom zhone, aby som stihol akciovu cenu, ze som este aj cez mobil v priezvisku natukol dvakrat „n“… a kedze som nemal v tej chvili funkcny ani paypal, tak som platil kreditkou… ale track cislo mi predsa len ukazalo, ze je to od 6.9. na slovensku (NL15036577981553), zial, doteraz nedorazilo :) tak ako aj mobil a tv box…

    • heliantus1

     Držím palce, nech vám všetko dorazí v poriadku. Ja som mal naobjednávané od 3.9. a skoro všetko mi prišlo včera, resp. minulý štvrtok, niečo tento týždeň.

     • Navo Michal Rybár

      mne zatial z gearbest doslo vsetko.. aj dva tieto naramky. ako aj kopec inych veci…

    • Cinco

     Aj mne sa raz stratil jeden mobil. Prešiel celý svet a ako dorazil na Slovensko tak sa záhadne stratil.

 • Lucie Leinweberová

  Už není funkční nebo dělám něco špatně?