Čínsky kráľ gadgetov a svetoznámy výrobca smartfónov má pre zákazníkov skutočne pestrú ponuku tých najrôznejších zariadení. Do jeho ponuky teraz pribudli nové slúchadlá, ktoré pre pripojenie k zariadeniu nepotrebujú žiaden kábel a ponúkajú špičkovú reprodukciu zvuku. Novinka od Xiaomi pre milovníkov športu a kvalitného zvuku teraz prichádza za skvelú cenu aj do nášho FonTech Shopu. 

Svoje skvelé skúsenosti pri výrobe kvalitných audio produktov ukázalo Xiaomi už niekoľkokrát. Slúchadlá z jeho dielne sa stali obľúbeným prostriedkom pre počúvanie hudby u miliónov používateľov. So stále zriedkavejšie sa vyskytujúcim 3,5 mm audio jackom sa však Xiaomi rozhodlo ukázať svetu ďalšie bezdrôtové slúchadlá, ktoré nesklamú žiadneho zákazníka.

Xiaomi opäť neprestáva prekvapovať

Duálne drivery ponúkajú kvalitnú reprodukciu zvuku v Hi-Fi kvalite, pričom si používateľ dosýta vychutná vysoké tóny, ale tiež hlboké basy. Xiaomi do tejto poslednej novinky vložilo aj technológiu pre dekódovanie AAC formátu a funkcia APT-X zasa zabezpečuje bezstratový prenos, vďaka čomu je počúvanie hudby pomocou týchto slúchadiel skutočným zážitkom.

Tu však táto novinka nekončí a svojmu novému majiteľovi ponúka omnoho viac skvelých možností, vrátane vstavaného mikrofónu, či 137 mAh batérie s dlhou výdržou až 8 hodín pri počúvaní hudby. Elegantne vyzerajúca konštrukcia o hmotnosti len 40 g z kvalitných a pohodlných materiálov sa nestane prekážkou ani po hodinách nosenia a magnetické prvky zabránia pádu z krku.

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Hi-Fi slúchadlá za 65 €
Zľavový kupón len vo FonTech Shope

Tieto nové Hi-Fi slúchadlá sa už navyše dostali aj do mnohých popredných e-shopov s elektronikou. Samozrejme nechýbajú ani v našom FonTech Shope, kde ti ich ponúkame aj so zľavou. Pôvodná cena presahujúca hranicu 70 € tak s využitím kupónu v našom FonTech Shope klesne na lákavejších 65 €. Za túto cenu je však dostupných len 7 kusov, a tak netreba s kúpou týchto bezdrôtových Xiaomi slúchadiel dlho váhať.

Kupón môžeš aplikovať v košíku nasledovne:

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot/GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom