Druhá svetová vojna vyprovokovaná nacistickým Nemeckom pod nadvládou Adolfa Hitlera napáchala nespočetné škody. Ako by to však bolo, keby sa mu podarilo zvíťaziť? Alternatívnu históriu a brutalitu nacistov, ktorí ovládli USA nám odhalí nový Wolfenstein 2: The New Colosuss. 

Nacistické vojsko ovládlo USA

Prvé správy o tomto pokračovaní legendárnej série sme sa dozvedeli ešte počas konferencie E3. Wolfenstein 2: The New Colosuss nám ale predstaví, aké by to bolo žiť v 60. rokoch v USA, ktoré sa dostali do rúk Adolfa Hitlera. V boji proti po zuby ozbrojenému nacistickému vojsku sa znova ocitá B. J. Blazkowicz, ktorý tentokrát čelí omnoho väčšej hrozbe. Bizarné roboty chrliace oheň či nemeckí dôstojníci ochotní zomrieť za svojho vodcu mu bránia v oslobodení Spojených štátov a navráteniu ich slobodného ducha.

Nenechaj si ujsť
Ďalší trailer na Call of Duty WWII odkrýva extrémne silný príbeh, ktorý ťa okamžite chytí

Brutálne boje plné krvavých scén, tie najrôznejšie smrtiace zbrane, ale aj vtipné situácie nám teraz odhaľuje posledný trailer. Zábery so špičkovou grafikou, ktoré sú doplnené o retro hudbu 60-tych rokov navnadia na tento titul každého milovníka akcie. Wolfenstein 2: The New Colosuss príde do herného sveta už 17. októbra pre PC, ale aj konzoly PS4 a Xbox One. Dovtedy sa aj ty môžeš nechať uniesť alternatívnym príbehom, ktorý rozpráva o víťazstve Nemecka a Adolfa Hitlera.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom