Jedna z najočakávanejších hier tohto roka, Call of Duty: WWII, sa dočkala ďalšieho traileru. Sledgehammer Games sa tentokrát snaží pohrať s citmi hráčov a nalákať ich tak na jedinečný príbeh.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ako je už nejaký čas známe, novinka sa bude odohrávať v prostredí 2. svetovej vojny, čo mnohých fanúšikov potešilo a hra perfektne vyplní medzeru medzi súčasnými FPS titulmi. Od čias Call of Duty: World at War z roku 2008 sa bude jednať o prvú hru zo série Call of Duty, ktorá bude primárne zasadená do obdobia druhej svetovej vojny.

Najnovší trailer sa však snaží nalákať okrem krutej atmosféry aj na priateľstvo, strach a intenzívne emócie. Tento krok štúdia s trailerom pripomína taktiku, ktorú už použil dávnejšie aj Gearbox s Brothers in Arms.

Nenechaj si ujsť
Super Mario Odyssey vyzerá nádherne, no zároveň poriadne bizarne. Bude hrou roka?

Call of Duty: World War II bude vydané už o necelé dva mesiace, konkrétne 3. novembra. Na hru sa môžu tešiť vlastníci počítačov s Windowsom alebo konzol PlayStation 4 a Xbox One. Zaujal ťa trailer a plánuješ si hru kúpiť alebo to nie je tvoja šálka kávy?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.