Spomínaš si ešte na článok, v ktorom sme ti ukázali, že fanúšikovia Apple dostali vlastné pomenovanie Sheeple? V tomto prípade sa toto pomenovanie výborne hodí. 

Zaujímavá a vtipná situácia nastala v jednom z App Store vo Washingtone. Skupina ľudí, ktorí sa snažili kúpiť si najnovší iPhone X zavolala políciou po tom, čo zistili, že obchod nemá žiadne na sklade.

Tim Cook sľúbil dostatok zariadení

Záujem o najnovší iPhone X bol a je stále skutočne enormný, pričom niečo takéto možno nečakala ani samotná spoločnosť. Rozhnevaní zákazníci poukázali na slová Tima Cooka a po tom, čo sa dostatočne vykričali na zamestnancov obchodu, sa rozhodli zavolať políciu.

Verili totiž, že polícia vnikne do obchodu, vyhľadajú dostupné telefóny a možno im nejaký dajú aj zadarmo. To sa však nestalo a namiesto toho jeden z policajtov vtipne poznamenal: ‚‚Ak chcete tento zlý telefón a nie je dostupný, choďte inde a kúpte si smartfón s Androidom.’’

Astronomické ceny

Ako už bolo spomenuté, dopyt po novom iPhone X prekonal očakávania. Mnoho ľudí neváhalo a vycestovalo do USA, aby ho mohli mať už medzi prvými. Následne ich ponúkali na rôznych portáloch za niekoľkonásobne vyššiu sumu. V niekoľkých obchodoch tak mohla nastať situácia, že sa vypredali všetky zásoby, a tak sa nemuselo ujsť každému.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom