Meizu: Vymeňte svoj OnePlus 2 za Meizu Pro 5 úplne zadarmo

banner-oneplus2
Meizu Pro 5 je zatiaľ najvýkonnejším smartfónom na svete. Čínske smartfóny tento rok valcujú svoju konkurenciu na plnej čiare. Medzi dva hlavné klenoty čínskeho trhu so smnartfónmi určite radíme OnePlus 2 a Meizu Pro 5.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť pripravila pre lojálnych fanúšikov veľmi milú súťaž, ktorá súvisí s priamym konkurentom v podobe OnePlus 2. Súťaž spočíva vo výmene vášho OnePlus 2 za Meizu Pro 5 bez akýchkoľvek poplatkov. Celé to prebieha pomocou jednoduchého formulára, ktorý vyplníte a následne vám na mail príde krátky dotazník s požiadavkami na vstup do súťaže. Losovanie víťazov sa uskutoční koncom tohto týždňa.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-5-nahlad
Pre rekapituláciu si pripomeňme, čo to vlastne Meizu Pro 5 ponúka. Na prednej strane nájdeme 5,7-palcový FullHD AMOLED displej. Pod kapotou pracuje najvýkonnejší procesor Exynos 7420 od Samsungu spolu s 3 alebo 4 GB pamäťou RAM. Interné úložisko dostalo kapacitu 32 a 64 GB. Nesmie chýbať ani veľmi kvalitný 21 MPx fotoaparát, ktorý svoje kvality potvrdil už pri “základnom“ modeli MX5. Viac sa však dočítate v našom podrobnom článku. Momentálne si Meizu Pro 5 môžete zakúpiť v našom partnerskom e-shope iBuygou.com za cenu 464 € pre model s 32 GB úložiskom a 3 GB RAM pamäťou. Výkonnejší model so 64 GB úložiskom a 4 GB RAM pamäťou RAM stojí 508 €.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]