banner-mi5
Niet pochýb o tom, že deň, kedy bol predstavený prvý smartfón so 6 GB RAM, Vivo Xplay 5, sa zapíše do histórie technologických zázrakov. Tento čínsky výrobca priniesol niečo nevídané a posunul hranice smartfónov o niekoľko míľ bližšie k moderným desktopom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Novinka sa už etabluje v prvých čínskych redakciách, ktoré robia s novou vlajkovou loďou rôzne testy. Jedným z nich je aj web mobile.it168.com, ktorý sa rozhodol, že čitateľom ponúkne podrobný pohľad do vnútra tohto prekrásneho smartfónu. Vivo Xplay 5 prichádza s krásnou hliníkovo-sklenenou konštrukciou, ktorej dominuje 5,43-palcový zahnutý 2K displej. Pod kapotou pracuje Snapdragon 820 so 6 GB RAM, respektíve o niečo „slabší“ procesor Snapdragon 652, ktorému sekunduje menšia 4 GB operačná pamäť. Smartfón sa taktiež vyznačuje skvelou audio výbavou na čele s HiFi 3.0 a zosilňovačmi CS4398 DAC AD45257.

vivo-xplay-rozobratie(21)
V spodnej časti nájdeme nový konektor USB Type-C. Zadná strana, ktorá je taktiež zahnutá, ponúka 16 MPx  Sony IMX298 fotoaparát. Na obrázkoch vidíme, že rozobratie Vivo Xplay 5 sa zdá byť zvládnuteľné aj doma a vzhľadom na komplikovanosť prevedenia Vivo svoj najnovší smartfón skonštruovalo veľmi dobre. Nižšie si môžete prezrieť kompletnú galériu postupného rozoberania.

Zdroj: News.mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP