Vivo X6 príde s úzkymi rámikmi okolo displeja a chýbať nebude ani Force Touch!

banner-nexus-6p
Spoločnosť Vivo prichádza opäť s horúcimi novinkami na svetlo sveta. Pripravovaný Vivo X6 začal odhaľovať svoje špecifikácie len nedávno a po informáciacho jeho hardvéri sa dozvedáme ďalšie novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovší Vivo X6 príde s podporou 4G, 4 GB RAM, najnovším Helio X20 CPU od MediaTeku, 4000 mAh akumulátorom či snímačom odtlačkov prstov. Tieto špecifikácie bude dotvárať úchvatný dizajn či podpora Force Touch technológie, ktorá rozozná, ako veľmi tlačíte na obrazovku.

vivo-x6-teaser

Po stránke dizajnu by mal Vivo X6 skutočne zažiariť. Prisľúbený je elegantný kovový dizajn, edge-to-edge 6″ displej, 2.5D krycie sklo či lákavé farebné variácie ako zlatá, strieborná či „ružovo“ zlatá. Chýbať by tiež nemal ani spomínaný Force (3D) Touch. Po vzore amerického giganta Apple sa začína táto nová technológia objavovať na čoraz viac zariadeniach. Jedná sa o špeciálnu vrstvu na displeji (pod krycím sklom), ktorá rozoznáva silu, akou tlačíte na povrch. Nie len, že spraví navigáciu v UI ešte intuitívnejšiu, ale zaujme aj praktickejším využitím pri prehľade webových odkazov či obrázkov.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.