Aj keď sa filmy zo série Fast & Furious každým dielom zapisujú do análov filmového priemyslu ako rýdze céčka, stále im to z nejakého dôvodu medzi divákmi prechádza a z filmov sa permanentne stávajú studnice na peniaze. Preto niekomu prišlo ako dobrý nápad preniesť filmovú značku na počítače a konzoly.

Po pozretí prvého traileru na Fast & Furious Crossroads sme ostali ako obarení vodou. Celú minútu a pol sme mali pocit, že pozeráme na lacne spracovaný balast s licencovanou tvárou Vin Diesela a nepotrebným príbehom. Keďže hra má vyjsť už budúci rok, veríme, že na nej štúdio ešte zapracuje, no pocitu akejsi práčky na peniaze, respektíve splneného sna hollywoodskeho zbohatlíka sa zbaviť nevieme.

Herné Fast & Furious pôsobí ako hra zo začiatku generácie konzol, kedy tvojej obývačke panovala PS3. Výstupy postáv sú kostrbaté, výrazy ich tváre nepôsobia dôveryhodne, čo vo všeobecnosti by degradovalo aj ten najpodarenejší titul. Na druhej strane, spracovanie áut až taká katastrofa nie je a poteší aj licencia.

Nenechaj si ujsť
TOP 10 vianočných titulov, ktoré nájdeš na streamovacích službách

Hra na nás z traileru pôsobí ako niektoré z posledných titulov zo série Need For Speed, ktoré sa zameriavali viac na príbeh, no a tu všetci vieme, ako to v takýchto prípadoch dopadlo. Keďže pôjde o hru podľa filmovej série, dúfame, že Fast & Furious Crossroads potiahne aspoň v oblasti podávania príbehu, pretože technická stránka na nás pôsobí viac než úboho. Hra vychádza v máji 2020 na Xbox One, PS4 a počítače.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom