Kalifornský výrobca smartfónov svoje nádeje upiera do septembrového predstavenia jeho nových smartfónov. Nový iPhone 8 príde na svet spolu s iPhonom 7S Plus, s ktorým si teraz na videu porovnáva svoje krivky. 

Výročný iPhone 8 má byť pre Apple veľkou zmenou v doterajšej produkcii smartfónov, ktorých dizajn sa za posledné roky výrazne nezmenil. Okrem tejto stránky od neho máme očakávať prémiové funkcie, za ktoré si výrobca vypýta patrične vysokú cenovku.

iPhone 8 v znamení inovácií

Ako prvý smartfón z dielne tejto spoločnosti tiež dostane OLED displej či niekoľko snímačov fotoaparátu. Špeciálne senzory zasa prinesú podporu pre rozšírenú realitu. Prémiový dizajn v spojení s inovatívnymi funkciami z neho môžu spraviť produkt, po ktorom fanúšikovia Apple produktov tak dlho túžia.

zdroj fotografie: Screenshot/Danny Winget/YouTube

Nenechaj si ujsť
Takto by mohol vyzerať iOS 11 na bezrámikovom displeji iPhonu 8. Maximum zážitku, minimum rámikov!

iPhone 7S a 7S Plus sa zas budú snažiť o plynulý prechod od svojich predchodcov k novému prevedeniu s niekoľkými vylepšeniami. Zásadnou zmenou má byť výmena hliníkovej konštrukcie za sklenenú zadnú stenu, ktorú po okrajoch už nebudú lemovať antény. Cez sklo totiž signál prechádza jednoduchšie a taktiež je v tomto prevedení možné využiť technológiu bezdrôtového nabíjania. Dá sa predpokladať, že v týchto novinkách nájdeme aj najnovší operačný systém iOS 11.

Porovnanie dizajnu

Zatiaľ nie sú známe prípadné zmeny, ktoré môže výrobca urobiť špeciálne kvôli výrezu pre snímače v novej „osmičke“. Mnoho fanúšikov sa už teraz teší na predstavenie tejto novej trojice Apple smartfónov, no hlavnou hviezdou udalosti bude rozhodne iPhone 8, ktorý púta pozornosť už mesiace pred odhalením.

Na to si budeme musieť počkať do septembra, avšak dovtedy môžeš získať predstavu o týchto novinkách z priloženého videa. Tam je totiž porovnaný dizajn väčšieho iPhonu 7S Plus s výročným modelom spoločnosti z Cupertina. Ktorý z nich ti svojim prevedením učaroval viac?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom