Samsung Galaxy S8 sa právom radí medzi najlepšie smartfóny tohto roka. Pozornosť si získal nielen vďaka revolučnému Infinity displeju, ale aj ohromnému výkonu či kvalitným fotoaparátom.

Známe vlajkové lode bývajú často inšpiráciou aj pre čínskych výrobcov. Ako prvé si Galaxy S8-čku všimlo Bluboo a predstavilo jej klon. Ten sa síce originálnej vlajkovej lodi rovnať nemôže, ale v niektorých oblastiach je dosť podobné či dokonca ešte lepšie. Inšpiráciu v S8-čke je vidieť už na prvý pohľad. Bluboo S8 totiž ponúka podobný Infinity displej, teda displej bez zbytočne hrubých rámikov.

„Nekonečný displej“

Ten má uhlopriečku 5.7-palcov, rozlíšenie 1440 x 720 pixelov a pomer strán 18:9. Šetrenie nastalo najmä vo výkone, keďže smartfón poháňa osemjadrový procesor MediaTek MT6750T. Sekunduje mu 3 GB pamäť RAM, slušné 32 GB úložisko s možnosťou rozšírenia o ďalších 256 GB a grafický akcelerátor Mali T860 MP2.

bluboo s8
zdroj fotografie: Bluboo

Operačným systémom je Android vo verzii 7.0 Nougat s rozsiahlym zabezpečením od 360 Security. Oproti originálu od Samsungu nastala zmena aj vo fotoaparáte. Ten je v prípade Bluboo S8 duálny, pričom ho tvoria dva snímače od Sony. Prvý má rozlíšenie 12 MPx (softvérovo 16 MPx) a druhý 3 MPx, pričom v horších svetelných podmienkach im pomáha duálny LED blesk. Výhodou duálneho fotoaparátu je najmä možnosť vytvárania fotiek s pekným efektom rozmazaného pozadia. Predný selfie fotoaparát potom dokáže vytvárať 5 MPx (softvérovo 8 MPx) fotografie.

bluboo s8
zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo S8 za 129 €
Infinity displej / Plné LTE

Bluboo S8 veľmi nezaostáva ani po stránke konektivity. Dostupné je Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0, USB-C konektorom či DualSIM s plnou podporou našich LTE frekvencií. Smartfónu dáva život väčšia 3450 mAh batéria (Galaxy S8 má iba 3000 mAh) s podporou rýchleho nabíjania. Cena smartfónu Samsung Galaxy S8 momentálne začína na Slovensku od 594 €. Výrobca Bluboo ale nastavil cenu svojho klonu až desivo nízko.

Jedinečná možnosť kúpy za polovičnú cenu

bluboo s8
zdroj fotografie: Bluboo

Uchmatnúť Bluboo S8 za vynikajúcich 65 €!
Akcia začína o 20:00

Štandardná cena od 1. augusta do 14. augusta je vynikajúcich 129 €, no výrobca si pre nás pripravil perfektnú predpredajovú ponuku. Každý deň bude totiž eshop ponúkať 10 kusov len za polovičnú cenu! Táto parádna ponuka začne každý deň od 1. augusta do 7. augusta o 20:00 nášho času a smartfón je tak možné získať za 65 €. Po 15. auguste už bude cena Bluboo S8 nad 150 €, takže v prípade záujmu odporúčame túto príležitosť naplno využiť. Rátať však musíš aj s platbou DPH, ktorá bude činiť v prípade klasickej ceny 26 €, respektíve 13 € v prípade zľavnenej ponuky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP