Napriek tomu, že spoločnosť OnePlus ešte prakticky nič nepotvrdila o svojom ďalšom zariadení, OnePlus 5T je všeobecne očakávaným smartfónom. V súvislosti s ďalším „zabijakom vlajkových lodí“ unikli už viaceré informácie, pričom nechýbali ani rendery zariadenia. Teraz sa na internete objavili ďalšie, vcelku pravdepodobné dohady.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Objavil sa teda obrázok údajného modelu OnePlus 5T, ktorý tentoraz zobrazuje hornú polovicu prednej strany. Aj najnovší render prakticky potvrdzuje predpokladaný dizajn smartfónu. Hlavným prvkom prednej strany má byť 6-palcový edge-to-edge displej. Zverejnený náhľad zároveň naznačuje aj použitie 2,5D zakrivenia.

Opäť obrazovka od Samsungu?

Ohľadom displeja kolujú aj ďalšie špekulácie. OnePlus 5T by mohlo ponúknuť rozlíšenie obrazovky 1080 x 2160 a dokonca môže ísť o AMOLED panel od Samsungu. Naznačuje to najmä nedávny tweet od CEO spoločnosti, Pete Laua. Ten na sociálnej sieti pochválil kvality OLED displejov a vyzdvihol pritom technológiu Samsungu. Obe firmy spolupracovali už aj pri OnePlus 5.


Predstavenie už čoskoro

V súvislosti s ďalšími špecifikáciami sa spomínajú najmä použitie procesoru Snapdragon 835, 8 GB RAM pamäti 20 MPx fotoaparátu. Čo sa týka dátumu predstavenia, aj v tejto téme už začína byť všetko jasnejšie. Podľa obrázka, ktorý sa objavil na portáli GizChina, bude OnePlus 5T odhalené na konferencii už 16. novembra. V rovnaký mesiac sa má spustiť aj predaj zariadenia.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]