Napriek tomu, že spoločnosť OnePlus ešte prakticky nič nepotvrdila o svojom ďalšom zariadení, OnePlus 5T je všeobecne očakávaným smartfónom. V súvislosti s ďalším „zabijakom vlajkových lodí“ unikli už viaceré informácie, pričom nechýbali ani rendery zariadenia. Teraz sa na internete objavili ďalšie, vcelku pravdepodobné dohady.

Objavil sa teda obrázok údajného modelu OnePlus 5T, ktorý tentoraz zobrazuje hornú polovicu prednej strany. Aj najnovší render prakticky potvrdzuje predpokladaný dizajn smartfónu. Hlavným prvkom prednej strany má byť 6-palcový edge-to-edge displej. Zverejnený náhľad zároveň naznačuje aj použitie 2,5D zakrivenia.

Opäť obrazovka od Samsungu?

Ohľadom displeja kolujú aj ďalšie špekulácie. OnePlus 5T by mohlo ponúknuť rozlíšenie obrazovky 1080 x 2160 a dokonca môže ísť o AMOLED panel od Samsungu. Naznačuje to najmä nedávny tweet od CEO spoločnosti, Pete Laua. Ten na sociálnej sieti pochválil kvality OLED displejov a vyzdvihol pritom technológiu Samsungu. Obe firmy spolupracovali už aj pri OnePlus 5.


Predstavenie už čoskoro

V súvislosti s ďalšími špecifikáciami sa spomínajú najmä použitie procesoru Snapdragon 835, 8 GB RAM pamäti 20 MPx fotoaparátu. Čo sa týka dátumu predstavenia, aj v tejto téme už začína byť všetko jasnejšie. Podľa obrázka, ktorý sa objavil na portáli GizChina, bude OnePlus 5T odhalené na konferencii už 16. novembra. V rovnaký mesiac sa má spustiť aj predaj zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom