Len pred pár dňami sme ti priniesli článok, v ktorom sme ukázali možné rendery pripravovaného OnePlus 5T. Dnešný únik ‚‚oficiálnych’’ fotografií tento dizajn opäť potvrdil.

Ako bolo spomenuté aj v našom článkuvýrobca bude nasledovať súčasný trend a OnePlus 5T sa tak stane prvým smartfónom spoločnosti, ktorý prinesie 6″ edge-to-edge displej s pomerom strán 18:9.

Väčší displej, rovnaké rozmery

Slogan, ktorý sa objavil na týchto fotografiách, naznačuje, že sa výrobcovi aj napriek väčšiemu displeju podarilo zachovať rovnaké rozmery ako pri predchodcovi. Kvôli tomu sa však musel presunúť aj snímač odtlačkov prstov, ktorý teraz nájdeš na zadnej strane.


Ostatné špecifikácie ostávajú zachované. V útrobách bude tikať procesor Snapdragon 835 v kombinácií so 6 alebo 8 GB RAM pamäte. Na zadnej strane si svoje miesto nájde duálny fotoaparát aj so spomínaným snímačom odtlačkov prstov.

Treba však brať na vedomie, že tieto fotografie môžu byť len trikom šikovného grafika a smartfón môže nakoniec vyzerať úplne inak. Všetko sa dozvieme už čoskoro, nakoľko uvedenie na trh sa očakáva už za niekoľko týždňov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom