UMi Zero 2 ponúkne 20 MPx fotoaparát a duálny displej

Teraz čítate
UMi Zero 2 ponúkne 20 MPx fotoaparát a duálny displej

Bez pochýb UMi Zero prvej generácie bol zaujímavý kúsok z každého pohľadu. Celú recenziu tohto zaujímavého kúsku si môžete prečítať aj na našej stránke. Spoločnosť UMi už ale pracuje na nástupcovi s označením UMi Zero 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácie o pripravovanej novinke pochádzajú priamo od výrobcu, ktorý uviedol, že novinka ponúkne duálny displej, podobne ako tomu je napríklad u Yotaphone 1 alebo 2. Ďalšou špecifikáciou, ktorá sa dostala k verejnosti, smeruje na fotoaparát UMi Zero 2. V prípade pripravovanej novinky ponúkne 20 MPx na zadnej strane a 8 MPx na prednej strane spolu s LED bleskom. Ostatné špecifikácie sú zatiaľ veľkou neznámou, no táto situácia by sa mala zmeniť v nasledujúcich týždňoch.

umi-zero-2-fotak
Niet pochýb o tom, že nový UMi Zero 2 zamieša kartami na trhu s čínskymi smartfónmi menších výrobcov. Veľké očakávania, ktoré sa vkladajú do novinky, nesú zo sebou aj zodpovednosť voči fanúšikom.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.