banner-umi-iron
UMi v posledných mesiacoch vypustilo do sveta viacero smartfónov s veľmi dobre spracovaným dizajnom, ako napríklad UMi Iron Pro alebo UMi Hammer S. Nedávno sme vám písali aj o novej vlajkovej lodi UMi Touch, ako o prvom smartfóne definovanom samotnými užívateľmi. Tento smartfón sa zároveň stal aj prvým smartfónom od UMi vyrobeným v tomto roku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová vlajková loď prichádza so špeciálnym 8.8 mm R zakriveným dizajnom. Výrobca sa snažil nájsť zlatý pomer, aby bol dizajn smartfónu naozaj estetický. Každá krivka nasleduje 8.8 mm rádius, čím sa podarilo dosiahnuť zlatý pomer 1:0.618, ktorý je identický ako v prípade iPhone 6S. Oblúkový dizajn robí smartfón podobným iPhonu 6S – jednoduchým, ale krásnym. Tomuto pomeru boli prispôsobené aj ostatné tlačidlá a iné prvky. Zaprieť sa nedá ani podobnosť so smartfónom Meizu Pro 5.

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi touch 1 umi-touch-iphone-6s
Aby bol dizajn naozaj dokonalý, UMi použilo 45-stupňový rezný uhol vo všetkých okrajoch vrátane fotoaparátu, predného panela a snímača odtlačkov prstov s 0.333 % reznou hodnotou. Napriek tenkému a ľahkému telu sa do smartfónu podarilo vtesnať až 4 000 mAh batériu.

umi touch 5
Estetický a príjemný dizajn, celokovové CNC unibody telo a pozornosť venovaná detailom. Toto všetko robí smartfón jedným z najlepšie vyzerajúcich smartfónov na trhu. Avšak dizajn nie je jediná silná stránka tohto krásavca. Smartfón sa môže chváliť 5.5-palcovým FullHD displejom, osemjadrovým procesorom od MediaTek či snímačom odtlačkov prstov. Odhadovaná cena nového UMi Touch je zhruba 140 €. Predobjednávky začínajú 18. februára.

Zdroj: UMi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú