banner-umi-iron
Sen mnohých užívateľov, definovať si vlastný smartfón, sa stal realitou. Umožnila im to spoločnosť UMi, ktorá na svojich stránkach zverejnila dotazník, v ktorom mohli užívatelia hlasovať za špecifikácie nového UMi Touch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Poďme sa teda pozrieť na to, za čo ľudia najviac hlasovali na stránke, ktorú UMi nazvalo „Project Apollo“. Project Apollo rozhodol o tom, že smartfón bude poháňaný osemjadrovým procesorom od MediaTeku, ktorému budú sekundovať 3 GB pamäte RAM. Displej bude veľký 5,5 palcov s FullHD rozlíšením od spoločnosti Sharp. Pre naše osobné súbory nám bude musieť stačiť 16 GB úložisko, hlavný fotoaparát od Sony bude mať rozlíšenie 13 MPx. Na prednej strane smartfónu dokonca nájdeme aj čítačku odtlačkov prstov! Smartfón v celokovovom tele bude napájať slušná 3900 mAh batéria a hrúbka zariadenia nepresiahne 8,2 mm. Nesmieme zabudnúť na najnovšiu verziu operačného systému Android 6.0 Marshmallow.

umi-touch

Cena nového UMi Touch by mala byť zhruba 149.99 dolárov, čo je približne 138 €. Avšak, UMi ponúka každému možnosť stať sa partnerom projektu Apollo. Jediné, čo pre to treba urobiť, je zaplatiť 1 $. UMi vám zaň vráti rovno 50 $. Znamená to, že nový UMi Touch môžete mať len za 99 $! To ešte nie je všetko. Z každých 100 účastníkov získa jeden šťastlivec tento smartfón úplne zadarmo! 

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Možnosť posielania 1 $ začína 20. januára o 23:00 nášho času. Po dokončení platby a použití kódu sa oficiálne stanete partnerom UMi. Akcie sa budete môcť zúčastniť na tejto stránke.

Zdroj: UMi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP