banner-redmi-note2
Ambiciózny čínsky výrobca UMi tento rok boduje u zákazníkov vo veľkom štýle. Po modeloch UMi Hammer S alebo UMi Iron, ktorý sme mimochodom zrecenzovali aj my, výrobca predstavil ďalšiu novinku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi Fair prichádza do low-endovej kategórie vo veľkom štýle. Na prednej strane skrýva 5-palcový HD displej. Hnacím motorom je dobre známy štvorjadrový procesor MediaTek MT6735, ktorý napríklad nájdeme aj v Doogee Valencia 2 Y100 Pro. Sekundovať mu bude 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB interné úložisko. Výbornou správou pre majiteľov, ktorí aj od lacného zariadenia očakávajú luxusný pocit, je hliníkový rám. Zadná strana skrýva okrem 2000 mAh batérie aj 13 MPx hlavný Sony IMX164 fotoaparát s clonou f/2.2 a duálnym LED bleskom. Na prednej strane nájdeme 2 MPx selfie fotoaparát.

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


UMi Fair
Softvérovú časť zabezpečí Android 5.1, ktorý by mal dodať zariadeniu rýchlosť a stabilitu. O tomto fakte sme sa presvedčili aj v našom prípade pri recenzovaní UMi Iron. Čerešničkou na torte bude podpora sietí 4. generácie (4G) s plnou kompatibilitou slovenských LTE pásiem – B3/B7/B20.

Umi Fair
Najväčším reklamným ťahákom je snímač odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane. Výrobca uvádza, že snímač je vyrobený precíznou armádnou technológiou a presnosť by sa mala zastaviť na 99 %. Druhou vlastnosťou snímača je samoučiaca vlastnosť, ktorá napomáha k presnejším výsledkom. Oficiálny začiatok nového UMi Fair je naplánovaný na 25. septembra. Odhadovaná cena je skvelých 99 € u nášho partnera Coolicool.com.

UMi fair

umi-fair (1)

Zdroj: Gizmochina.com, UMi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú