E3 patrí k najväčším herným veľtrhom na svete a jej aktuálny ročník je už v plnom prúde. Niektoré veľké štúdiá majú už svoje konferencie za sebou a ty si tak môžeš pozrieť tie najväčšie novinky zo včerajšieho dňa.

V Los Angeles to momentálne naplno žije hrami. Takzvaná E3, teda Electronic Entertainment Expo, začala už dnes v nočných hodinách nášho času a svoju časť programu má už za sebou napríklad herné štúdio EA, ktoré predstavilo niekoľko veľkých noviniek.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Gameplay trailer na hru z prostredia Star Wars nám predstavuje fantasticky vyzerajúce prostredie, v ktorom sa odohrávajú dynamické súboje. Prvý pocit z hry prirovnali k veľmi populárnej sérii Uncharted.

Apex Legends

Battle Royale fenomén posledného roka mieri do druhej sezóny. Tá má priniesť niekoľko noviniek v podobe novej príbehovej linky, nového hrdinu či lepšieho vybalancovania zbraní.

Battlefield 5

Štvrtá kapitola FPS hry Battlefield 5 takisto prináša kopu nových zbraní, máp, postáv či skinov. Vývojári tiež navýšili maximálny rank z úrovne 50 až na 500, takže hráči budú mať čo robiť, aby dosiahli tento level.

FIFA 20

Každoročne najočakávanejšia športová hra sa nám na E3 predstavila v plnej paráde. Okrem grafických vylepšení nám FIFA 20 ponúkne po dlhých rokoch nový formát v podobe pouličného futbalu. Naposledy sme vo FIFE mali niečo podobné až v ročníku 98, kde si si mohol zahrať zápas v 5 proti 5 v halovom futbale.

The Sims 4

Herná séria s asi najväčším počtom platených DLC dostáva nové rozšírenie s názvom Island Living. So svojimi simíkmi budeš môcť šnorchlovať v mori, alebo sa budeš môcť opaľovať na pláži.

Baldur’s Gate 3

Azda najväčšie prekvapenie na tohtoročnej E3 potešila hráčov najmä oznámením dátumu jej vydania. Hru si budeme môcť zahrať už v Novembri tohoto roku a novinka príde spolu s platformou Google Stadia, no rovnako si ju užijú aj PC hráči.

Destiny 2: Shadowkeep

Nového rozšírenia sa dočká aj hra Destiny 2, ktorú si budeme môcť zahrať už v Septembri. Pozitívnou správnou je, že k hraniu tohoto rozšírenia nebudeš potrebovať pôvodnú hru.

Destroy All Humans!

Remake pôvodnej hry z roku 2005 príde na všetky veľké platformy už budúci rok. Trailer síce neukazuje žiadne zábery z reálneho hrania, no pravých fanúšikov tejto hry rozhodne správne navnadí.

Darksiders Genesis

Pokračovania sa dočkala aj herná séria Darksiders, ktorú má na starosti štúdio THQ Nordic. Hru si budeme môcť zahrať už tento rok na všetkých veľkých platformách spolu s Google Stadia.

Control

Príbehovo založená hra s názvom Control od tvorocv hier Max Payne či Alan Wake sa nám takisto ukázala v parádnom traileri. Zahrať si ju budeme môcť už 27. Augusta na PS 4, Xbox One a PC.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom