Skúšal si v poslednej dobe vymeniť Netflix za HBO GO alebo patríš medzi jeho stálych predplatiteľov? Možno práve aj ty si prispel videniami niektorému z nasledujúcich titulov, ktoré facebooková stránka HBO CZSK považuje za najbližšie slovenskému divákovi.

Na zozname najúspešnejších, čiže najpozeranejších seriálov septembra, je hneď niekoľko klenovo objavujúcich sa v najlepšej desiatke periodicky každý mesiac.

Nechýba tak ikonický sitkom Teória veľkého tresku na druhej pozícii či Hra o tróny obsadzujúca už niekoľko mesiacov stredné pole.

Kompletný zoznam najpozeranejších seriálov na Slovensku v prostredí HBO GO vyzerá nasledovne:
  1. Des
  2. Euphoria
  3. Mŕtvy bod
  4. The Third Day
  5. Labková patrola
  6. Hra o tróny
  7. Lovecraft Country
  8. Manifest
  9. Teória veľkého tresku
  10. Raised by Wolves

Zoznam ovládla novinka Raised By Wolves, na ktorej tvorbe sa vo veľkej miere podieľal legendárny Ridley Scott. Zoznam TOP titulov zamiešala aj augustová hororová dráma Lovecraft Country, ktorá sa budúcu nedeľu dočká poslednej epizódy prvej série.

Štatút stálice na seba pomaly už preberá aj detsky orientovaný seriál Labková patrola, respektíve kontroverzná tínedžerská dráma Euphoria s charizmatickou Zendayou v hlavnej úlohe.

Na chvoste najsledovanejšej desiatky sa drží britská trojdielna dráma Des. Odhadujeme, že v najbližších týždňoch sa práve tento titul posunie o niekoľko priečok vyššie, keďže jeho premisa postavená na reálnom prípade škótskeho sériového vraha stavia miniseriál do pozície jedného z najzaujímavejších skrytých klenotov jesene.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP