Herné štúdio CD Projekt RED stojace napríklad za nesmierne populárnou hernou sériou Witcher dnes oznámilo svojim zvedavým fanúšikom fantastickú informáciu, na ktorú upozornil portál Gamespot. Týka sa chystanej novinky Cyberpunk 2077.

Obrovské množstvo zvedavých fanúšikov neustále atakuje autorov pripravovaného Cyberpunku 2077 s otázkami ohľadom nových informácií o hre. Dožadujú sa nových trailerov, nových ukážok či rôznych dôležitých dátumov ako napríklad toho najpodstatnejšieho, ktorým je dátum vydania. Vývojári samozrejme nemôžu zodpovedať či splniť väčšinu týchto žiadostí, no na svoj účet na Twitteri dnes zavesili odpoveď aspoň na jednu dôležitú otázku. CD Projekt RED uvidíme aj s ich chystaným Cyberpunkom na tohtoročnom hernom veľtrhu E3.

Čo všetko nám na E3-ke ukážu, však zostáva tajomstvom. Možno sa dočkáme nového traileru, možno nám ukážu video z hrania a možno prídu s presným dátumom vydania samotnej hry. Konferencia E3 sa bude konať 12. až 14. júna v Los Angeles. Čakanie na tento dátum si môžeš skrátiť tým, že si pozrieš takmer hodinový gameplay z tohto fantastického RPG z budúcnosti.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom